Poprzedni Następny

[Aktualizacja] Konkurs ofert 11/2021 – dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu „ARFA”

Aktualizacja ogłoszenia z dnia 22 września 2021 r.

Szanowni Państwo,

po przeanalizowaniu Ofert, które wpłynęły w ramach prowadzonego postępowania na „dostawę sprzętu komputerowego w ramach projektu „ARFA – rozwiązanie programistyczne chroniące wielokontekstowo przed zaawansowanymi atakami DDoS (Distributed Denial of Service)”, podjeliśmy decyzję o unieważnieniu ww. postępowania

 

 

***

Aktualizacja ogłoszenia z dnia 27 lipca 2021 r.

W związku z pytaniami jakie pojawiły się do Zaproszenia do składania ofert na: dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu „ARFA”, zamieszczamy odpowiedzi na przesłane przez Państwa pytania.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym dokumentem: Odpowiedzi na pytania z dnia 27.07.2021

 

***

Spółka pod nazwą EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Perkuna 47 (zwana dalej „Zamawiającym” lub „EXATEL”) zaprasza do złożenia ofert, na: dostawę sprzętu komputerowego w ramach projektu „ARFA – rozwiązanie programistyczne chroniące wielokontekstowo przed zaawansowanymi atakami DDoS (Distributed Denial of Service)”  w ramach konkursu ofert nr 11/2021.

 

Termin składania ofert

Oferty należy składać do 28 lipca 2021  r., do godz. 13.00. Szczegóły znajdują się w załącznikach.

 

Dodatkowe informacje

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi warunkami realizacji zamówienia oraz wymogami dotyczącymi składania ofert zamieszczonymi w dokumencie: „Zaproszenie do składania ofert na dostawę sprzętu komputerowego_ Konkurs Ofert nr 11.2021

Prosimy o zapoznanie się również z poniższymi dokumentami:

 

***

 

O projektach TAMA i ARFA

Anty-DDoS TAMA to opracowywany w Polsce system ochrony przed cyberatakami typu DDoS klasy operatorskiej. Projekt TAMA będzie wykorzystywał algorytmy i technologie opracowywane przez EXATEL przy współpracy z Politechniką Warszawską. Wkładem naszej firmy będzie także zaawansowana infrastruktura sieciowa oraz doświadczony zespół specjalistów od projektów IT, cyberbezpieczeństwa (SOC) i telekomunikacji. Sam projekt współfinansuje Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) w ramach programu CyberSecIdent – Cyberbezpieczeństwo i e-Tożsamość.

ARFA jest Kontynuacją projektu TAMA tj. zestaw dodatkowych modułów, w które zostanie wyposażone rozwiązanie TAMA anty-DDoS. Dzięki ARFA możliwe będzie przeciwdziałanie:

  • nowym atakom wolumetrycznych (dzięki dodaniu nowych technik w obszarze detekcji i mitygacji ataków DDoS)
  • atakom na zasoby serwera usługi (w tym atakom na fragmentację)
  • atakom na warstwę aplikacyjną
  • atakom BGP hijacking

Podobne