Poprzedni Następny

EXATEL na Cyber24 Day 2021

12 października, w warszawskim Hotelu Victoria Sofitel, odbędzie się druga edycja konferencji Cyber24 Day. O tym jak być o krok przed cyberatakiem i o wielu innych kwestiach, debatować będą przedstawiciele grup odpowiedzialnych za kreowanie bezpieczeństwa cyberprzestrzeni w Polsce.

 

Budowanie efektywnej współpracy na rzecz cyberbezpieczeństwa jest niesamowicie istotne w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości. Cyberprzestępcy nie próżnują, dlatego dla wspólnego dobra i przy wsparciu innowacyjnych technologii, powinniśmy starać się przewidywać i wyprzedać ewentualne zagrożenia. Druga edycja wydarzenia, odbywa się po dwuletniej przerwie. Pierwsza edycja również miała miejsce się w październiku, który jest Europejskim Miesiącem Cyberbezpieczeństwa. Konferencja ma na celu zbliżenie do siebie czterech kluczowych grup, odpowiedzialnych za kreowanie cyberbezpieczeństwa w Polsce, a mianowicie Sił Zbrojnych RP i administracji publicznej, przedstawicieli biznesu, ekspertów oraz dziennikarzy.

Na konferencji Cyber24 Day 2021, EXATEL będzie reprezentował Nikodem Bończa Tomaszewski. Weźmie on udział w debacie pt. „Infrastruktura krytyczna w dobie cyberzagrożeń – Być o krok przed atakiem”. W debacie tej wezmę również udział:

  • Maciej Świderski, Pełnomocnik Ministra Cyfryzacji ds. utrzymania infrastruktury krytycznej, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów (TBC),
  • Płk dr inż. Mariusz Chmielewski, Zastępca Dyrektora, Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni,
  • Michał Potoczek, Prezes Zarządu, Chmura Krajowa.

 

Moderatorem debaty będzie Jakub Wiech, zastępca Redaktora Naczelnego Energetyka24.com.

Po więcej informacji na temat konferencji, zapraszamy na stronę organizatora wydarzenia.

Podobne