Poprzedni Następny

EXATEL na Defence24 Day 2021

W dniach 29-30 września w warszawskim Centrum EXPO XXI, odbędzie się III edycja konferencji Defence24 Day. Wśród prelegentów nie zabraknie również przedstawicieli EXATEL.

Defence24 Day to największa w Polsce konferencja dedykowana bezpieczeństwu militarnemu w której udział biorą najważniejsze osoby związane z kwestią obronności i bezpieczeństwa. Tegoroczna edycja po raz pierwszy odbędzie się w formule dwudniowego spotkania, ponieważ wydarzenie będzie połączone z międzynarodową konferencją naukową i wystawą SOFEAST, która poświęcona jest siłom operacji specjalnych oraz ratownictwu pola walki. Wydarzenie będzie ponadto obfitowało w liczne debaty i sympozja.

Na tegorocznej konferencji Defence24 Day, nie zabraknie oczywiście EXATEL. Wiceprezes Spółki – Rafał Magryś, weźmie udział w debacie pt. „Zdolności w przestrzeni kosmicznej – klucz do wzmocnienia suwerenności Polski”. Rozpocznie się ona 29 września punktualnie o godzinie 16.00. W panelu wezmą również udział:

  • Płk Rafał Borek, Dyrektor Departamentu Programów Obronnych, Polska Agencja Kosmiczna (POLSA),
  • Płk Marcin Górka, Dyrektor Departamentu Innowacji MON i Pełnomocnik MON ds. Przestrzeni Kosmicznej,
  • Piotr Zabadała, Zastępca Dyrektora Departamentu Innowacji i Polityki Przemysłowej w Ministerstwie Rozwoju i Technologii,
  • Aviv Kanelbaum, Business Development Manager, IAI
  • Bartosz Sokoliński, Dyrektor Zarządzający ds. Innowacji i Technologii Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Moderatorem debaty będzie Marcin Kamassa, redaktor naczelny Space24.pl. Jednym z kluczowych tematów dyskusji, będzie na pewno określenie potrzeb naszego kraju w związku z globalnym rozwojem technologii kosmicznych i to czy i jak polskie firmy mogą wykorzystywać swój potencjał do realizacji kluczowych technologicznie potrzeb publicznych.

Podobne