Poprzedni Następny

EXATEL na Forum Cyberbezpieczeństwa wschodniej Polski w Jarosławiu

18 czerwca 2021 roku w Centrum Kultury Akademickiej przy Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbędzie się „Forum cyberbezpieczeństwa wschodniej Polski. Jarosław 2021”, którego EXATEL jest współorganizatorem. Jednym z ważniejszych celów forum jest integracja działań środowisk naukowych z podmiotami i instytucjami odpowiedzialnymi za cyberbezpieczeństwo w Polsce.

Forum w Jarosławiu zostanie podzielone na dwie części. Oficjalną podczas, której wystąpi Wiceprezes Zarządu EXATEL Rafał Magryś, który przedstawi przekrój usług bezpieczeństwa dostępnych w portfolio firmy, jak również Karol Wróbel, Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa, którego  tematem prezentacji będzie „Rekonesans bezpieczeństwa jako element skutecznej realizacji działań podnoszenia bezpieczeństwa podmiotów różnej wielkości”.

W wydarzeniu udział wezmą również m.in. przedstawiciele Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, Krajowej Administracji Skarbowej, administracji województwa podkarpackiego i lokalnych samorządów, a wśród prelegentów nie zabraknie przedstawicieli środowiska akademickiego w tym Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu, Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, Politechniki Rzeszowskiej i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Patronami wydarzenia są Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak oraz Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart.

Podobne