Poprzedni Następny

Exatel z nagrodą!

Na rozpoczętej dziś konferencji CYBERSEC, dostaliśmy nagrodę European Cybersecurity Award. Nagroda została wręczona prezesowi Nikodemowi Bończa Tomaszewskiemu w trakcie gali otwierającej wydarzenie.

Tą nagrodą chcemy podkreślić, jak ważne jest dla nas łączenie działań biznesu i polskiej myśli technicznej. Exatel uczestniczy w Cybersec od pierwszej edycji. Nagroda European Cybersecurity Award została przyznana za wkład merytoryczny, który firma wnosi do naszej konferencji.

Dominik Skokowski, dyrektor ds. współpracy z partnerami w Instytucie Kościuszki

 

Świadomość zagrożeń i sposobów ich ograniczania to najważniejsza broń w zakresie cyberbezpieczeństwa. Dlatego uczestniczymy w inicjatywach, które pomagają poszerzać tę świadomość w sferze biznesowej i publicznej. Organizujemy również własne wydarzenia, takie jak Exatel Security Day.

CYBERSEC Forum to dwa dni intensywnych debat, 130 prelegentów i ponad 1000 uczestników z całego świata. To jedna z pięciu najważniejszych konferencji o cyberbezpieczeństwie w Europie. Celem spotkania jest wypracowanie praktycznych rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo NATO i wspierających rozwój innowacyjnej gospodarki Unii Europejskiej.

Podobne