Poprzedni Następny

Jesteśmy na Capacity Europe w Londynie

Bierzemy udział w międzynarodowym spotkaniu przedstawicieli rynku operatorskiego – Capacity Europe w Londynie. To największa w Europie konferencja dla pośredników, hurtowników i operatorów telekomunikacyjnych. Tylko w trakcie tego wydarzenia spotyka się pond 600 firm z całego świata. Głównym celem spotkania jest pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Działamy globalnie

Nasza obecność tam nie jest przypadkowa. Jesteśmy polskim operatorem, ale działamy też aktywnie na rynku globalnym. Mamy silną pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej na rynku hurtowego ruchu głosowego – świadczymy swoje usługi na rzecz ponad 150 dużych operatorów. Dzięki naszym punktom wymiany ruchu w Londynie i we Frankfurcie nad Menem, w relacji Wschód–Zachód jesteśmy ważnym partnerem zarówno dla europejskich, jak i globalnych firm telekomunikacyjnych.

Nasz atut to nie tylko położenie geograficzne – obecnie Polska jest mostem łączącym Wschód i Zachód Europy. To także 20 000 km sieć światłowodowej oraz wysoka jakość świadczonych usług. Dowodem wysokiego poziomu naszych usług jest to, że obsługujemy międzynarodowe rynki finansowe, opierając się na usługach low latency czy współpracy z globalnymi liderami usług telekomunikacyjnych.

Marcin Malicki, wiceprezes Exatel

 

Capacity Europe to dla nas obowiązkowe miejsce spotkań z naszymi międzynarodowymi partnerami biznesowymi. To też doskonała okazja na przedstawienie naszej oferty nowym klientom.

 

Podobne