Poprzedni Następny

Analityk Biznesowy

Jeśli masz doświadczenie w obszarze analizy biznesowej, chcesz wspierać nasze działania sprzedażowe oraz nowe projekty swoją wiedzą, zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

Na stanowisku Analityka Biznesowego będziesz:

  • tworzyć i monitorować biznes plany nowych produktów i projektów inwestycyjnych
  • przeprowadzać analizy opłacalności projektów klienckich
  • sporządzać prognozy na potrzeby procesu budżetowania, planów sprzedażowych
  • mierzyć efektywności sprzedaży
  • przygotowywać bazy danych, analizy, raporty na bieżące potrzeby

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe lub poparta odpowiednimi certyfikatami wiedza w zakresie analizy danych finansowych
  • min. 3 lat doświadczenia w pracy w obszarze analitycznym, znajomość branży telekomunikacyjnej lub usługowej będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenia w zakresie: tworzenia biznes planów, modelowania danych i sporządzania prognoz, opracowywania analiz i raportów rynkowych
  • mile widziane doświadczenie w realizacji prac związanych z badaniami i rozwojem
  • stosowanie w praktyce standardów MSSF
  • umiejętność wyszukiwania źródeł danych, doboru i weryfikacji jakości informacji
  • nastawienie na współpracę z klientem wewnętrznym
  • sprawne posługiwanie się pakietem Office (w tym VBA)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Co oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • rozwój zawodowy w gronie profesjonalistów
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • parking pracowniczy na terenie firmy
  • pracę w miłej atmosferze

Wyślij swoje CV w języku polskim podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres: rekrutacja@exatel.pl. Prosimy także o informację, na temat  możliwego terminu podjęcia pracy.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.