Poprzedni Następny

Analityk IT – rozwiązania sieciowe

Szukamy osoby, która będzie brała udział w procesie wytwarzania oprogramowania w roli Product Ownera, w tym poprzez uzgadnianie zadań z zespołami Scrumowym. Osoba ta będzie odpowiadała za definiowanie, zbieranie i uzgadnianie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych własnych rozwiązań informatycznych i sieciowych.

Zakres obowiązków

Na stanowisku analityka IT będziesz:

  • Definiować, zbierać i uzgadniać wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne rozwiązań informatycznych i sieciowych
  • Opracowywać dokumentacje analityczne, w tym specyfikacje funkcjonalne i niefunkcjonalne oraz projektów technicznych
  • Brać udział w procesie wytwarzania oprogramowania w roli product ownera – uzgadniać zadania z zespołami Scrumowymi
  • Szacować pracochłonność rozwiązań
  • Wspierać analitycznie w pozostałych etapach projektu, w tym testach i wdrożeniach rozwiązania
  • Współpracować z pozostałymi komórkami merytorycznymi w organizacji oraz partnerami zewnętrznymi w trakcie projektu
  • Brać udział w realizacji projektów z obszaru ICT – uczestniczyć we wszystkich fazach od planowania aż do zakończenia

Nasze oczekiwania

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność poprawnego i jednoznacznego określania wymagań
  • Znajomość zwinnych metodyk projektowych Agile (Scrum)
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami informatycznymi i telekomunikacyjnymi

Co oferujemy

  • Ciekawą, rozwojową i pełną ambitnych wyzwań pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w branży telekomunikacyjnej
  • Niezbędne narzędzia pracy i rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.