Kierownik ds. Klientów Kluczowych (Key Account Manager) – rynek PPO

Jeżeli szukasz nowych wyzwań zawodowych i masz doświadczenia sprzedaży na rynku Przedsiębiorstw Przemysłu Obronnego aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków

Na stanowisku Kierownika ds. Klientów Kluczowych (Key Account Managera) będziesz:

  • Pozyskiwać nowych i zajmować się bieżącą obsługą klientów
  • Budować relacje z klientami oraz wizerunek firmy u klientów
  • Prowadzić proces sprzedaży - ofertowanie, negocjacje, kontraktowanie i nadzorowanie wdrożenia usług
  • Realizować zadania związane z planem sprzedażowym

Nasze oczekiwania

  • Znajomość rynku PPO (Przedsiębiorstw Przemysłu Obronnego)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych dla Klientów Kluczowych w tym: realizacja planów sprzedażowych, przygotowanie ofert i prezentacji handlowych, prowadzenie negocjacji
  • Znajomości rynku operatorskiego w Polsce
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność analizy danych i raportowania
  • Umiejętność analizy rynku i potencjału klienta
  • Znajomość najnowszych trendów na rynku telekomunikacji i IT
  • Nastawienie na kreatywne poszukiwanie rozwiązań, realizację celów i współpracę
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość MS Office – w szczególności Excel, Power Point
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy i rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych

Wyślij swoje CV w języku polskim podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres: rekrutacja@exatel.pl. Prosimy także o informację, na temat  możliwego terminu podjęcia pracy.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.