Poprzedni Następny

Key Account Manager – tranzyt głosu / rynek krajowy

Szukam osoby, która ma doświadczenie w obszarze tranzytu głosu — umie współpracować z operatorami telekomunikacyjnymi w kraju. Takiej, która dołączy do zespołu i aktywnie będzie prowadzić sprzedaż naszej oferty.

Krzysztof Tomaszewski Krzysztof Tomaszewski, HR Business Partner

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z krajowymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie handlu hurtowym, głosowym ruchem telekomunikacyjnym
  • Przygotowywanie ofert dla operatorów oraz analizowanie ofert od operatorów w zakresie międzyoperatorskich hurtowych usług głosowych
  • Zawieranie, renegocjowanie i zarządzanie umowami dotyczącymi współpracy w zakresie międzyoperatorskich głosowych usług hurtowych
  • Realizacja budżetu sprzedaży, handel ruchem, trading, aktywna sprzedaż oferty Exatel
  • Bieżąca analiza kierowania ruchu głosowego międzynarodowego i krajowego oraz współudział w przygotowywaniu i przekazywaniu do realizacji zleceń zmian dróg kierowania ruchu głosowego
  • Nadzór nad budową i rozbudową punktów styku sieci z operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie hurtowego ruchu głosowego

Nasze oczekiwania

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży usług, najlepiej w firmie telekomunikacyjnej lub pokrewnych branżach
  • Znajomości MS Office (w szczególności Word i Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu lub uczestniczeniu w pracach analitycznych związanych z usługami telekomunikacyjnymi o projektach na rynku ICT i telekomunikacyjnym, w negocjacjach handlowych – szczególnie na rynku telekomunikacyjnym, w prowadzeniu spotkań i prezentacji
  • Nastawienia na kreatywne poszukiwanie rozwiązań, realizację celów i współpracę
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Co oferujemy

  • Ciekawą, rozwijająca pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość zdobycia pozycji zawodowej i kontaktów na rynku telekomunikacyjnym
  • Dobrą atmosferę pracy, stymulującą poznawanie nowych obszarów wiedzy
  • Niezbędne narzędzia pracy i rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych

Wyślij swoje CV wraz z informacją, kiedy możesz zacząć pracować, na adres: rekrutacja@exatel.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), przez administratora danych EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47, w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Administrator Danych EXATEL S.A. poinformował mnie, że moje dane osobowe nie będą udostępniane o odbiorcom danych.