Poprzedni Następny

Kierownik ds. produktu

Jeśli dobrze zna rynek ICT oraz cyberbezpieczeństwa, potrafisz określać właściwe kierunki do rozwoju produktów w tym obszarze to zapraszamy do naszego zespołu!

Sylwia Buźniak Sylwia Buźniak, Partner Biznesowy HR

Zakres obowiązków

Na stanowisku kierownika ds. produktu będziesz :

  • Zarządzać i rozwijać produkty w obszarze cyberbezpieczeństwa
  • Samodzielnie i konsekwentnie prowadzić projekty kreowania, testowania i wdrożenia produktów
  • Analizować i monitorować rynek pod kątem identyfikacji potrzeb klientów, działań konkurencji i trendów rynkowych
  • Tworzyć strategię produktową oraz politykę cenową
  • Tworzyć założenia biznesowe oraz dbać o rentowności produktów
  • Brać udział w tworzeniu planów marketingowych oraz działań pro–sprzedażowych
  • Ściśle współpracować z zespołem i jednostkami organizacyjnymi firmy (w szczególności sprzedaż i inżynierowie), w celu uzyskania jak najlepszej jakości produktu, obsługi klienta i realizacji planów finansowych
  • Współpracować z partnerami technologicznymi (producenci, dystrybutorzy, integratorzy), oraz zarządzanie programami i statusami partnerskimi w których uczestniczy firma
  • Prowadzić duże projekty z kluczowymi klientami firmy
  • Przygotowywać dokumenty i procesy niezbędne do wdrożenia, sprzedaży i dalszego rozwoju produktu
  • Przygotowywać i prowadzić szkolenia oraz prezentację związane z produktami, technologiami i analizami rynkowymi

Nasze oczekiwania

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produktami, a szczególnie w samodzielnym prowadzeniu projektów związanych z wprowadzaniem na rynek i rozwojem produktów
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wymagań biznesowych, business case’ów, planów i strategii produktowych
  • Doświadczenie we współpracy z producentami, dystrybutorami i integratorami
  • Umiejętność przygotowywania oraz prowadzenia prezentacji, szkoleń
  • Wykształcenie wyższe (IT, cyberbezpieczeństwo, ekonomia, marketing)
  • Dobra znajomość rynku i specyfiki branży cyberbezpieczeństwa / ICT
  • Umiejętności komunikacyjne, kreatywność i zdolności organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami (np. metodyki Agile, Prince, PMI)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Ponadto od idealnego kandydata oczekujemy umiejętności pracy pod presją czasu, samodyscypliny, otwartości na relacje z klientami, kreatywności, myślenia strategicznego oraz wysokiego poziomu komunikatywności i orientacji na cel

Co oferujemy

  • Umowę na zastępstwo z perspektywą przedłużenia
  • Możliwość pracy w zespole profesjonalistów oraz pasjonatów ICT
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwości łączenia kompetencji jednego z największych operatorów sieci w Polsce z rozwiązaniami z obszarów cyberbezpieczeństwa i ICT
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej,
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy)

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody, jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem), jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka “Polityka Prywatności”.