Poprzedni Następny

Linux Administrator / Security DevOps

Jeśli jesteś fanem systemów opartych o Open Source, Twoim podstawowym systemem operacyjnym jest Linux i lubisz w nim pracować a dodatkowo interesujesz się bezpieczeństwem IT i chciałbyś poznać tajniki tej specjalizacji. Mamy dla Ciebie propozycję!

Dołącz do zespołu III linii Security Operations Center zajmującego się projektowaniem, tworzeniem oraz wdrażaniem systemów cyberbezpieczeństwa. Analizą, monitorowaniem i śledzeniem najnowszych zagrożeń oraz obsługą incydentów związanych z zaawansowanymi atakami. Cenimy myślenie „out of the vendor box”, przywiązanie do szczegółu, naturalną potrzebę automatyzacji i wrodzoną ciekawość świata.

Sylwia Buźniak Sylwia Buźniak, Partner Biznesowy HR

Zakres obowiązków

Jeśli jesteś komunikatywny, nie boisz się szukać nieszablonowych rozwiązań, chcesz pracować
z rozwiązaniami typu SIEM i systemami monitoringu bezpieczeństwa wykorzystując w swojej codziennej pracy system operacyjny LINUX

oraz:

  • masz wiedzę i doświadczenie związane z administracją, utrzymaniem i/lub tworzeniem rozwiązań opartych o Open Source;
  • bardzo dobrze znasz systemy Linux;
  • wiesz co to ELK;
  • masz umiejętności analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu;
  • potrafisz wykazać się praktyczną umiejętnością automatyzacji swojej pracy poprzez pisanie skryptów w językach takich jak: Bash, Ruby, Perl lub Python;
  • wykorzystujesz narzędzia do automatyzacji takie jak Ansible czy Puppet to dołącz do zespołu, któremu nie są straszne żadne wyzwania.

Co oferujemy

  • możliwość pracy przy pionierskich projektach cyberbezpieczeństwa nastawionych na obronę, detekcje i śledzenie najnowszych zagrożeń!
  • pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi;
  • pakiet świadczeń socjalnych (Benefit, LuxMed);
  • parking dla pracowników.

Jak aplikować

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

Prosimy, zamieść w CV poniższy zapis:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.

Inne oferty

Kierownik ds. produktu

Miejsce pracy: Warszawa

Rozwój produktów

Dodano:
9 maja 2019

Ważne do:31 lipca 2019

Specjalista ds. realizacji usług i projektów teleinformatycznych

Miejsce pracy: Warszawa

Inne Zarządzanie projektami

Dodano:
10 maja 2019

Ważne do:31 lipca 2019

Zobacz wszystkie oferty pracy