Poprzedni Następny

Młodszy Specjalista ds. Analiz

Jeśli masz wiedzę z obszaru analiz finansowych, lubisz pracę z danymi, ciekawi Cię zgłębianie finansowych i biznesowych zagadnień, zapraszamy do naszego zespołu! Zapewniamy pracę z profesjonalistami i możliwości rozwoju.

Zakres obowiązków

Na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Analiz będziesz:

  • raportować wyniki sprzedaży, analizować odchylenia KPI
  • uczestniczyć w procesie oceny analiz opłacalności projektów klienckich
  • brać udział w procesie planowania oraz prognozowania wyników

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe lub poparta odpowiednimi certyfikatami wiedza w zakresie analizy danych finansowych
  • znajomość zagadnień: raportowania efektywności sprzedaży i analizy odchyleń, metodyki oceny projektów inwestycyjnych, metod prognozowania i modelowania finansowego, rachunkowości finansowej i zarządczej
  • umiejętność efektywnego zarządzania informacjami oraz dociekliwość
  • zamiłowanie do rozwiązywania problemów analitycznych i biznesowych
  • dobra znajomość pakietu Office (w tym VBA będzie atutem)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • zorientowanie na cel i współpracę

Oferujemy

  • pracę na pełny etat w pełnym pasji zespole
  • możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych i rozwoju osobistego
  • niezbędne narzędzia pracy i rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych
  • parking pracowniczy na terenie firmy

Wyślij swoje CV w języku polskim podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres: rekrutacja@exatel.pl. Prosimy także o informację, na temat  możliwego terminu podjęcia pracy.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.