Poprzedni Następny

Presales Manager/ Kierownik Projektu

Szukamy osoby, która dobrze zna rynek ICT oraz cyberbezpieczeństwa i chciałaby dołączyć do Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Sylwia Buźniak Sylwia Buźniak, Partner Biznesowy HR

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • tworzenie mocnych merytorycznie propozycji architektury rozwiązań ICT i bezpieczeństwa teleinformatycznego dla klientów,
  • wspieranie zespołu sprzedażowego w projektach wykorzystujących zaawansowane technologie,
  • współpraca z komórkami ekspertów merytorycznych Exatel,
  • współpraca z partnerami technologicznymi (dystrybutorami sprzętu oraz dostawcami rozwiązań),
  • udział w rozwoju strategii produktowej,
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez zdobywanie certyfikatów bezpieczeństwa IT.

Nasze oczekiwania

  • pasja do wszystkiego, co jest związane z cyberbezpieczeństwem i nowymi technologiami,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze Presales technologii bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • dobra znajomość rynku i specyfiki branży cyberbezpieczeńtwa / ICT
  • rozumienie zasad działania Security Operations Center i dobra znajomość przynajmniej 2 technologii bezpieczeństwa teleinformatycznego w segmentach takich jak, np. antyddos, antymalware, dlp, SIEM …
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • komunikatywność, kreatywność i zdolności organizacyjne,
  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne z zakresu informatyki, automatyki lub telekomunikacji.
  • mile widziane ogólne rozumienie zagadnień powiązanych z RODO, NIS, UoKSC,
  • mile widziana certyfikacja Cisco,
  • mile widziana znajomość problematyki OT.

Co oferujemy

  • możliwość pracy w zespole profesjonalistów oraz pasjonatów ICT,
  • współpracę z ekspertami merytorycznymi Exatel w dziedzinach architektury sieci, rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego, audytów, testów penetracyjnych i własnych projektów R&D,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • możliwość łączenia kompetencji jednego z największych operatorów sieci w Polsce z rozwiązaniami z obszarów cyberbezpieczeństwa i ICT,
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w realizacji projektów dla kluczowych podmiotów w kraju i za granicą,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy).

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.