Poprzedni Następny

Programista Fullstack (Java + Angular)

Polska firma telekomunikacyjna i innowacje? W EXATEL udowodnimy Ci, że to możliwe. Prowadzimy działania badawczo-rozwojowe tworząc własne rozwiązania takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa. Mamy dla Ciebie innowacyjne projekty w zespole pasjonatów. U nas możesz pracować przy projektach technologicznych, jakich nie ma nigdzie indziej w Polsce.
Dołącz do naszego zespołu i podejmuj z nami wyzwania.

Zakres obowiązków

Na stanowisku programisty będziesz się zajmował:

  • projektowaniem, programowaniem i testowaniem kodu w projektach R&D dla Telco, IT i Security,
  • wykonywaniem badań i rozpoznań technologicznych dla zagadnień projektowych, przedstawianiem rekomendacji technicznych,
  • tworzeniem dokumentacji projektowej,
  • realizacją projektów z obszaru produktów sieciowych, SDN/NFV, bezpieczeństwa informacji,
  • wsparciem merytorycznym pracowników z mniejszym stażem.

Nasze oczekiwania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy jako programista front-end i back-end,
  • dobra znajomość JavaScript/TypeScript i frameworku Angular,
  • dobra znajomość Java (v8+),
  • znajomość SQL i relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL, Oracle),
  • znajomość narzędzi GIT, BitBucket, JIRA, Confluence;
  • zorientowanie na zapewnienie jakości (Clean Code, testy automatyczne, code-review);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • mile widziana znajomość ONOS (Open Network Operating System), ODL (OpenDaylight) lub frameworku Apache Karaf,
  • mile widziana znajomość tematyki SDN/NFV;
  • mile widziana znajomość środowiska Linux.

Co oferujemy

  • pracę w fajnej atmosferze w gronie pasjonatów i profesjonalistów przy użyciu najnowszych technologii,
  • pracę przy użyciu metodyk zwinnych (Scrum),
  • możliwość zdobywania doświadczenia w branży telekomunikacyjnej,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy)
  • parking dla pracowników.

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody, jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem), jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka “Polityka Prywatności”.