Poprzedni Następny

Specjalista ds. analiz i wsparcia sprzedaży

Poszukujemy osób z doświadczeniem w kierowaniu ruchem głosowym. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej, zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

Na stanowisku Specjalisty ds. analiz i wsparcia sprzedaży będziesz:

  • realizować zadania związane z kierowaniem ruchem głosowym (routing management)
  • realizować zadania związane z wsparciem analitycznym przy przygotowywaniu ofert dla operatorów (analiza ruchu)
  • sporządzać analizy danych finansowych (analizy sprzedażowe)
  • realizować zadania związane z udziałem w procesie rozliczeń międzyoperatorskich w tym m.in. kontrolwać poprawności rozliczeń międzyoperatorskich, monitoring i wyjaśnienie rozbieżności międzyoperatorskich

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (preferowane kierunki: telekomunikacja, IT lub pokrewne)
  • min. 3 lata doświadczenia w telekomunikacji (m.in. kierowanie ruchem głosowym, międzyoperatorska usługa głosowa)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • znajomość systemów telekomunikacyjnych
  • bardzo dobra znajomość MS Access, Excel VBA, SQL
  • umiejętność samodzielnego, kreatywnego myślenia
  • dobrze rozwinięte umiejętności ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji

Co oferujemy

  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pakiet świadczeń socjalnych (Benefit, LuxMed)

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody, jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem), jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka “Polityka Prywatności”.