Poprzedni Następny

Specjalista ds. kontrolingu technicznego

Jeśli masz doświadczenie w pracy w obszarze finansów i kontrolingu, chcesz wykorzystywać je i rozwijać w firmie z branży telekomunikacyjnej, zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

Na stanowisku Specjalisty ds. kontrolingu technicznego będziesz:

  • prowadzić w systemie ewidencji operacyjnej bazę umów i zleceń dot. kosztów dzierżaw i eksploatacji sieci telekomunikacyjnej oraz kosztów serwisów systemów informatycznych i projektów inwestycyjnych
  • uzyskiwać akceptację merytoryczną faktur i przekazywać je do płatności
  • odpowiadać za klasyfikację kosztów wg MSSF
  • monitorować wykonanie umów dot. kosztów dzierżaw, eksploatacji sieci telekomunikacyjnej, kosztów serwisów systemów informatycznych zgodnie z podpisanymi umowami i zasadnością ich ponoszenia
  • przygotowywać informacje i analizy w obszarze budżetu kosztów dot. świadczenia usług oraz kosztów sieci na potrzeby klienta wewnętrznego
  • przygotowywać miesięczne raporty dotyczące wykonania kosztów usług telekomunikacyjnych

Nasze oczekiwania

  • min. 3 lat doświadczenia w pracy w obszarze finansów oraz min. 2 lat doświadczenia w kontrolingu
  • znajomość zasad rachunkowości w zakresie PSR i MSR
  • doświadczenie w ewidencji umów i dekretacji faktur kosztowych oraz tworzeniu rezerw na koszty
  • znajomość technicznych aspektów rozwiązań telekomunikacyjnych (mile widziane)
  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A1
  • umiejętność efektywnego zarządzania informacjami
  • zorientowanie na cel i współpracę
  • dociekliwość i skrupulatność

Co oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy w gronie profesjonalistów
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • parking na terenie firmy
  • pracę w miłej atmosferze

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres: rekrutacja@exatel.pl.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.