Specjalista ds. ewidencji sieci telekomunikacyjnej w systemie paszportyzacji sieci

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w prowadzeniu ewidencji infrastruktury telekomunikacyjnej w systemie paszportyzacji sieci.
Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu to zapraszamy.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji infrastruktury operatora telekomunikacyjnego w systemie paszportyzacji sieci EXATEL (system klasy GIS):
  • • wprowadzanie do systemu przebiegów sieci światłowodowej na podstawie dokumentacji powykonawczej i pomiarowej,
  • • odwzorowywanie w ewidencji obiektów sieci: budynków, pomieszczeń, urządzeń telekomunikacyjnych (IP, xWDM, SDH, RADIO) oraz infrastruktury towarzyszącej (zasilanie, klimatyzacja),
  • • aktualizacja stanu sieci na podstawie zgłoszeń od służb technicznych,
  • Udzielanie informacji o zasobach fizycznych sieci telekomunikacyjnej, zaewidencjonowanych w systemie paszportyzacji, w odpowiedzi na pytania klientów wewnętrznych oraz kontrahentów,
  • Prowadzenie rezerwacji zasobów sieciowych w systemie paszportyzacji na potrzeby prowadzonych projektów infrastrukturalnych i klienckich.

Wymagania

  • Biegła znajomość modułu warstwy fizycznej oprogramowania GE Smallworld (Physical Network Inventory) w zakresie wprowadzania i edycji danych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji powykonawczej linii światłowodowych,
  • Wiedza na temat najważniejszych technologii transmisji danych wykorzystywanych w telekomunikacji,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej sieci i usług,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (profil: telekomunikacja lub pokrewne),
  • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie prowadzenia ewidencji sieci w systemie informacji przestrzennej,
  • Znajomość modułu warstwy logicznej oprogramowania GE Smallworld (Logical Network Inventory) będzie atutem.

Co oferujemy

  • Ciekawą, rozwojową i pełną ambitnych wyzwań pracę,
  • Możliwość zdobywania doświadczeń w branży telekomunikacyjnej,
  • Niezbędne narzędzia pracy i rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna i multisport).

Wyślij swoje CV wraz z informacją, kiedy możesz zacząć pracować, na adres: rekrutacja@exatel.pl

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.