Poprzedni Następny

Specjalista ds. zakupów

Jeśli masz już doświadczenie pracy w dziale zakupów i nadal chcesz rozwijać się w tym obszarze, a ponadto interesuje Cię branża telekomunikacyjna, zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

Na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów będziesz:

  • prowadzić procesy zakupowe zgodnie z obowiązującą procedurą zakupową
  • uzgadniać z zainteresowanymi komórkami merytorycznymi zakres zamówienia, kryteria wyboru i oceny ofert
  • optymalizować koszty zakupu towarów i usług
  • przygotowywać i wysyłać do oferentów zaproszenia do składania ofert
  • obsługiwać zamówienia jednostkowe udzielane na podstawie obowiązujących umów ramowych
  • dokonywać oceny formalno-prawnej i handlowej ofert

Nasze oczekiwania

  • min. rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów
  • wiedza z zakresu prowadzenia procesów zakupowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu umów zakupu towarów i usług oraz ocenie formalno-prawnej ofert
  • podstawowa znajomość prawa cywilnego i handlowego oraz postępowań przetargowych
  • umiejętności negocjacyjne
  • orientacja w rynku wiodących dostawców teleinformatycznych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • posługiwanie się językiem angielski na poziomie komunikatywnym - B1
  • umiejętność pracy zespołowej, rzetelność

Co oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.