Poprzedni Następny

Specjalista HR

Szukam osoby, która lubi rozmawiać z ludźmi, potrafi ocenić ich kompetencje i właściwie dopasować je do potrzeb firmy. Jeśli działasz z dużą energią, chcesz uczyć się i dzielić wiedzą, zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

Na stanowisku Specjalisty HR będziesz:

  • Prowadzić projekty rekrutacyjne na różne poziomy stanowisk - redagować ogłoszenia, weryfikować aplikacje, prowadzić spotkania rekrutacyjne
  • Wdrażać nowych pracowników do firmy oraz nadzorować ich proces adaptacji, koordynować programy stażowe
  • Planować oraz organizować szkolenia dla pracowników – współpracować z dostawcami zewnętrznymi, prowadzić dokumentację, ewaluację
  • Wspierać procesy zarządzania personelem, m.in.: oceny pracowniczej, rozwoju kompetencji pracowników
  • Przygotowywać oraz aktualizować procedury wewnętrzne i regulaminy organizacyjne
  • Przygotowywać dokumenty, raporty związane z obszarem HR

Nasze oczekiwania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz pracy w obszarze szkoleń
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, psychologia, socjologia)
  • Doskonała znajomość procesów oraz narzędzi rekrutacyjnych
  • Znajomość procesów zarządzania personelem oraz zagadnień związanych z prawem pracy
  • Mile widziane doświadczenie pracy dla działów sprzedaży
  • Umiejętności budowania relacji na różnych poziomach organizacji
  • Elastyczność oraz nastawienie na rozwiązania
  • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie

Co oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży telekomunikacyjnej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy)

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiskana adres email: rekrutacja@exatel.pl

Prosimy także o informację, od kiedy możesz zacząć u nas pracować.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.