Poprzedni Następny

Specjalista – operator sieci teletransmisyjnej

Poszukujemy kandydatów z wiedzą dotyczącą zagadnień technicznych, sprzętu teletransmisyjnego, pakietowego, radiowego, zasilania, klimatyzacji i kabli światłowodowych.
Jeśli chcesz razem z nami tworzyć nowoczesne rozwiązania, uczyć się i dzielić wiedzą, to zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

Na stanowisku Specjalisty – operatora sieci teletransmisyjnej będziesz:

  • nadzorować alarmy z systemów nadzoru sieci xWDM i SDH EXATEL
  • obsługiwać awarie i usterki klienckie w obszarze sieci xWDM i SDH EXATEL
  • koordynować i obsługiwać prace prowadzone w sieci EXATEL
  • współpracować z dostawcami sprzętu oraz z firmami podwykonawczymi w zakresie awarii w sieci xWDM i SDH
  • zapewniać pomoc techniczną klientom EXATEL
  • raportować parametry SLA usług i zasobów

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie średnie
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość urządzeń wykorzystywanych w sieciach xWDM i SDH
  • znajomość protokołów sieciowych wykorzystywanych w transmisji danych
  • znajomość logiki alarmów w sieciach transportowych
  • praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów w sieciach transportowych
  • znajomość języka agnielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

Co oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej
  • pracę w fajnym zespole, w gronie pasjonatów i prefesjonalistów
  • pracę zmianową (równoważny system czasu pracy)
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy).

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.