Poprzedni Następny

Starszy inżynier ds. infrastruktury IT – Linux

Jeśli chcesz zdobyć wszechstronne doświadczenie zawodowe poprzez uczestnictwo w projektach związanych z administrowaniem i utrzymaniem środowisk wirtualnych i fizycznych z rodziny Linux, to zapraszamy do aplikowania !

Zakres obowiązków

Na stanowisku Starszego inżyniera ds. infrastruktury IT – Linux będziesz:

  • administrować systemami operacyjnymi Linux
  • administrować środowiskiem VMware
  • administrować serwerami, macierzami dyskowymi, systemem kopii zapasowych
  • diagnozować i usuwać awarie
  • monitorować dostępności, wydajności i pojemności infrastruktury serwerowej
  • wdrażać nowe rozwiązania techniczne w zakresie sprzętu serwerowego i oprogramowania
  • współpracować z dostawcami sprzętu, usług wdrożeniowych i serwisowych
  • odpowiadać za dokumentowanie swojej pracy

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związane z utrzymaniem i administrowaniem produkcyjnej infrastruktury IT
  • doświadczenie w administrowaniu systemami Linux (RH/Debian/SuSe), serwerami, środowiskiem wirtualnym VMware
  • dobra znajomość sieci SAN, umiejętność konfiguracji i zarządzania macierzami dyskowymi
  • doświadczenie w pracy z systemami wykonywania kopii zapasowych
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • znajomość języka angielskiego: poziom B1
  • umiejętność pisania w językach skryptowych (np. bash, Python, Perl lub inne) – mile widziane

Co oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy)

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody, jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem), jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka “Polityka Prywatności”.