Poprzedni Następny

Tester aplikacji i urządzeń sieciowych- Inżynier QA

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w wykonywaniu testów integracyjnych, funkcjonalnych oraz pasjonatów projektów związanych z tematyką sieci komputerowych.
Jeśli chcesz razem z nami tworzyć nowoczesne rozwiązania, uczyć się i dzielić wiedzą, to zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

Na stanowisku Testera – Inżyniera QA będziesz:

  • wykonywać testy integracyjne, funkcjonalne, obciążeniowe rozwiązań informatycznych i sieciowych
  • testować urządzenia, w tym urządzenia sieciowe
  • projektować, implementować i automatyzować testy
  • definiować założenia do testów i tworzyć dokumentację testową

Nasze oczekiwania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku testera aplikacji, QA lub programisty
  • znajomość zagadnień związanych z automatyzacją testów, Skrypty Python/Bash
  • znajomość teorii sieci komputerowych, testowania urządzeń/rozwiązań sieciowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość technologii: Git, Selenium, JMeter, Wireshark, Jira, Confluence - będzie atutem
  • mile widziane - pełnienie roli Test Managera/Leada oraz udział w projektach związanych z tematyką sieci komputerowych

Co oferujemy

  • pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy użyciu najnowszych technologii i narzędzi
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (Benefit, LuxMed)

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres: rekrutacja@exatel.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.