Poprzedni Następny

Redis for dummies – jak się nie narobić, a zrobić żeby fajnie działało

Już jutro (2 września) zapraszamy na bezpłatny live stream. Opowiemy o Redis – rozwiązaniu, które wykorzystujemy w naszych projektach badawczo-rozwojowych. Spotkanie poprowadzą programiści EXATEL.

Jeżeli interesujesz się programowaniem niskopoziomowym, systemami rozproszonymi geograficznie, synchronizacją komunikatów w systemach współbieżnych i tworzeniem wydajnych rozwiązań, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość!

Już jutro (2 września), punktualnie o godzinie 13.00, Marcin Skwarek i Piotr Grabarski – programiści z Departamentu Rozwiązań R&D EXATEL, przybliżą Wam wiele ciekawych kwestii dotyczących bazy NoSQL. Wśród tematów, które poruszą w trakcie wystąpienia “na żywo”, będzie m.in.:

  • Redis – Mutex, message broker, kolejka czy baza danych?
  • Redis a wysoka dostępność
  • Prostota, szybkość działania i skalowalność – czym jeszcze zaskoczy Cię Redis?
  • Przykłady zastosowań bazy Redis w systemie rozproszonym

Samo spotkanie będzie nie tylko kopalnią wiedzy o Redis. To także niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jakie technologie wykorzystujemy w naszych projektach B+R.

 

Kiedy

2 września (czwartek), o godzinie 13.00

Gdzie

Na Facebook –  Redis for dummies – jak się nie narobić, a zrobić, żeby fajne działało? [LIVE] (facebook.com)

O naszych ekspertach

  • Piotr Grabarski, Inżynier R&D oraz backend developer, EXATEL / Głównym obszarem zainteresowań Piotra są sieci komputerowe i cyberbezpieczeństwo. Miłośnik Linuxa, automatyzacji procesów i oprogramowania open source. W wolnym czasie trenuje siatkówkę i gra na gitarze.
  • Marcin Skwarek, Inzynier R&D oraz backend developer, EXATEL / Zajmuje się programowaniem i researchem w zespole odpowiedzialnym za autorski anty-DDoS EXATEL, projekt TAMA. Fan automatyzacji oraz prostych i ponadczasowych rozwiązań. W wolnym czasie jeździ rowerem, motocyklem, uprawia narciarstwo i pływa żaglówką.

 

Zapraszamy również do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych – LinkedIn, Facebook, Twitter oraz YouTube.

Serdecznie zapraszamy!

Podobne