Przez praktyków
dla praktyków

Ultimate Test Drive to formuła warsztatów, która stała się niezwykle popularna wśród ekspertów cyberbezpieczeństwa na całym świecie. Minimum prezentacji, maksimum praktyki. Uczestnicy dostają dostęp do narzędzi i sami, pod czujnym okiem ekspertów z Palo Alto Networks i EXATEL, wykonują ćwiczenia warsztatowe. To najlepsza forma nauki.

Podczas warsztatu technicznego będzie możliwość skonfigurowania polityk bezpieczeństwa, które przywrócą wgląd i kontrolę nad aplikacjami, użytkownikami i zawartością, w ramach własnej sieci. W efekcie odbytych warsztatów każdy uczestnik zdobędzie wiedzę jak:

  • samemu tworzyć polityki udostępniające w bezpieczny sposób aplikacje w oparciu o użytkowników i grupy
  • udostępniać wybrane funkcjonalności danej aplikacji dla części użytkowników, a jak ograniczać dostęp do nich dla pozostałych
  • skonfigurować polityki, które odszyfrowują ruch SSL, przeprowadzają jego inspekcję i podejmują decyzję, o dopuszczeniu go lub nie.

UWAGA! Udział w warsztatach jest bezpłatny ale liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja trwa do dnia 25.10.2018 i decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy rejestrować się za pomocą formularza na dole strony. 

Na warsztaty prosimy o przybycie z własnym laptopem, który ma możliwość podłączenia do sieci (WiFi, Ethernet).

Warsztaty poprowadzą

Seweryn Jodłowski

Systems Engineer EE | CNSE, CISSP Palo Alto Networks

 

Sławomir Pyrek

Kierownik Projektu Zespół Wsparcia Sprzedaży, EXATEL

 

Dziękujemy za zainteresowanie! Niestety, już skończyły się nam miejsca na UTD.

 

Jednak nic straconego! Niebawem organizujemy następne ciekawe wydarzenia. Wystarczy śledzić nas na Twitterrze lub LinkedIn.