Poprzedni Następny

Webinar: Sieci 5G – Standardy i patentowanie a cyberbezpieczeństwo

O standardach i patentach kluczowych dla zapewnienia cyberbezpieczeństwa sieci 5G oraz innych kwestiach z tym związanych, dyskutować będą goście webinaru organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, w tym Michał Szczęsny Dyrektor Architektury i Planowania Sieci.

Już w ten czwartek, 14 października o godzinie 10.00, zapraszamy na webinarium organizowane przez Prezesa Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Wiesława Paluszyńskiego i Prezesa Związku Cyfrowa Polska, Michała Kanownika. Jest to kolejna odsłona cyklu webinarów pod tytułem „Prezesi zapraszają…”, w których organizatorzy oraz zaproszeni goście, poruszają najbardziej aktualne tematy dla sektora informatycznego. Tematem najbliższego webinaru, będą „Sieci 5G – Standardy i patentowanie a cyberbezpieczeństwo”.

Gościem specjalnym webinaru będzie prof. Rafał Sikorski z kancelarii SMM Legal. Po wystąpieniu odbędzie się dyskusja panelowa, w której wezmą udział przedstawiciele największych graczy na rynku sieci 5G, w tym również przedstawiciel EXATEL. Naszą Spółkę, a tym samym projekt #Polskie5G, reprezentować będzie Michał Szczęsny, Dyrektor Biura Architektury i Planowania Sieci. Ponadto w panelu wezmą udział:

  • dr inż. Sławomir Pietrzyk, CEO IS Wireless,
  • dr inż. Jacek Falkiewicz, Ericsson,
  • Łukasz Bromirski, Cisco

 

Po więcej informacji na temat wydarzenia i możliwości zapisania się na webinar, zapraszamy na stronę organizatora.

Podobne