Wiedza/webinaria

 

 

W tej sekcji można znaleźć zapisy wybranych webinariów. Ze swej natury są to filmy trwające dość długo – zazwyczaj plus-minus godzinę. Warto jednak obejrzeć, jeśli tematyka akurat jest interesująca. To świetne źródło praktycznej wiedzy.

Budowanie bezpiecznych systemów IT dla obywateli to jedno z ważniejszych zadań administracji. W EXATEL chronimy sektor publiczny i zapewniamy cyberbezpieczeństwo krytycznych systemów od dekad. Budujemy bezpieczną cyberprzestrzeń dla państwa i obywateli. Dlatego zorganizowaliśmy webinarium poświęcone nowym technologiom bezpieczeństwa IT.

Zapis webinarium, które zorganizowaliśmy z naszym dobrym partnerem firmą Flowmon. Demo jednego z najlepszych narzędzi analizy ruchu w sieci.

Zapis webinarium o KSC. Kluczowe informacje o Ustawie i jej reperkusjach. Od 24:30 zaczyna się sesja pytań i odpowiedzi. Więcej informacji o Ustawie na stronie https://exatel.pl/krajowy-system-cyberbezpieczenstwa-ksc-exatel/

Zapis pierwszej edycji webinarium z serii Misja Cyberbezpieczenstwo. Więcej o cyklu na stronie www.exatel.pl/misja-exatel