Wiedza/webinaria

 

 

W tej sekcji można znaleźć zapisy wybranych webinariów. Ze swej natury są to filmy trwające dość długo – zazwyczaj plus-minus godzinę. To świetne źródło praktycznej wiedzy.

Zapis wideo webinarium, na którym odpowiadaliśmy na pytania dotyczące zakresu odpowiedzialności jednostek samorządu terytorialnego za przestrzeganie zapisów Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. Odpowiadali: Wioletta Woźniak-Kubuj, Paweł Deyk.
Pokażemy, jak szybko i bezbłędne wykrywać incydenty wewnątrz sieci oraz wyprowadzać cyberprzestępców w pole za pomocą platformy Fidelis Deception. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla praktyków cyberbezpieczeństwa chroniące ważne zasoby IT, polecamy.
Budowanie bezpiecznych systemów IT dla obywateli to jedno z ważniejszych zadań administracji. W EXATEL chronimy sektor publiczny i zapewniamy cyberbezpieczeństwo krytycznych systemów od dekad. Budujemy bezpieczną cyberprzestrzeń dla państwa i obywateli. Dlatego zorganizowaliśmy webinarium poświęcone nowym technologiom bezpieczeństwa IT.
Zapis webinarium o KSC. Kluczowe informacje o Ustawie i jej reperkusjach. Od 24:30 zaczyna się sesja pytań i odpowiedzi. Więcej informacji o Ustawie na stronie https://exatel.pl/krajowy-system-cyberbezpieczenstwa-ksc-exatel/
MITRE ATT&CK™ to globalnie dostępna baza wiedzy o taktyce i technikach przeciwnika oparta na obserwacjach w świecie rzeczywistym. Baza wiedzy ATT&CK jest wykorzystywana jako podstawa do rozwoju konkretnych modeli zagrożeń i metodologii w sektorze prywatnym, publicznym oraz w całej branży związanej z cyberbezpieczeństwem. ATT&CK jest otwarta i dostępna dla każdego. Jest to jeden z najciekawszych istniejących projektów cyberbezpieczeństwa.

Zapis webinarium, które zorganizowaliśmy z naszym dobrym partnerem firmą Flowmon. Demo jednego z najlepszych narzędzi analizy ruchu w sieci.

Zapis pierwszej edycji webinarium z serii Misja Cyberbezpieczenstwo. Więcej o cyklu na stronie www.exatel.pl/misja-exatel

 

Dziś nikt nie ma wątpliwości, że szyfrowanie oferuje zarówno znaczące korzyści takie jak poufność i bezpieczeństwo danych, jak również trudne do zignorowania zagrożenia związane z brakiem widoczności ruchu, ograniczoną możliwością monitoringu, administracji i zarządzania ruchem oraz siecią komputerową. Wraz z firmą Flowmon zapraszamy na techniczne webinarium przybliżające kluczowe kwestie monitorowania ruchu szyfrowanego.

Wraz z firmą Flowmon Networks zapraszamy na techniczne webinarium, podczas którego na przykładzie jednej z organizacji sektora publicznego przybliżymy projekt, w którym Aplikacja Elektronicznego Obiegu Dokumentów rzuciła wyzwanie zarówno swoim użytkownikom jak i administratorom. Podczas webinarium pokażemy, jakie korzyści daje monitorowanie aplikacji za pomocą analizy ruchu sieciowego. Webinarium prowadzą Piotr Kałuża (Flowmon Networks) oraz Paweł Deyk (EXATEL).