Proces Rekrutacyjny

Nasze rekrutacje składają się z 3 lub 4 etapów w zależności od stanowiska. Dlaczego akurat tyle? Zanim Cię zatrudnimy, chcemy mieć pewność, że spełniasz nasze oczekiwania, a my spełniamy Twoje. W końcu dobra współpraca opiera się na zrozumieniu i zaufaniu. Dzięki temu możemy wspólnie dążyć do osiągnięcia postawionych nam celów. Wzajemne poszanowanie potrzeb jest dla nas bardzo ważne.

Obecnie cały proces rekrutacji odbywa się zdalnie. Do każdej rekrutacji podchodzimy indywidualnie. Jednak zawsze możesz spodziewać się pewnych elementów, których opis prezentujemy poniżej.

Analiza aplikacji

Weryfikujemy, czy kompetencje Kandydatów zgłoszonych do procesu rekrutacyjnego są zgodne z profilem stanowiska.

Rozmowa telefoniczna

Podczas rozmowy chcemy wstępnie zweryfikować Twoje kompetencje i doświadczenie oraz ustalić czy wizja stanowiska jest spójna z Twoimi oczekiwaniami.

Zadanie testowe

W przypadku stanowisk technicznych dodatkowym etapem jest wykonanie zadania testowego zdalnie i odesłanie rozwiązania w wyznaczonym terminie.

Spotkanie rekrutacyjne

Chcemy dowiedzieć się jakie są Twoje oczekiwania wobec stanowiska i poznać Twoje dotychczasowe doświadczenia. Od nas dowiesz się jak wygląda praca w dziale i na stanowisku.
W przypadku stanowisk technicznych do udziału w spotkaniu zapraszamy osobę merytoryczną w celu zweryfikowania wiedzy i dopasowania do stanowiska.
Niezależnie od decyzji dostaniesz od nas informację zwrotną.

Oferta pracy

Decyzja została podjęta! Przedstawiciel HR skontaktuje się z wybranym Kandydatem telefonicznie, aby przedstawić Naszą propozycję.

Witaj w EXATEL!

Bardzo się cieszymy, że do Nas dołączasz. Pierwsze dni poświęcamy na szkolenia aby ułatwić Ci odnalezienie się w strukturach naszej Firmie.