Usługi telekomunikacyjne dla firm

Zbudowaliśmy sieć światłowodową, która dociera praktycznie w każde miejsce w Polsce. Jesteśmy firmą, która rozumie potrzeby i specyfikę rynku. Wiemy że nie ma dwóch, takich samych organizacji. Dlatego do każdego klienta podchodzimy w sposób maksymalnie elastyczny i dostarczamy rozwiązania, które w maksymalnym stopniu spełnią jego wymagania. 

Od ponad 25 lat dostarczamy usługi głosowe i transmisyjne wysokiej jakości. Dlaczego możesz nam zaufać?

Mamy:

 • własną, rozległą sieć o długości ponad 23 300 km w Polsce,
 • bezpośrednie połączenia do głównego węzła telekomunikacyjnego we Frankfurcie nad Menem i do Pragi (pełen zakres usług), a także do Amsterdamu i w Londynu (ruch IP),
 • połączenie z bezpośrednimi punktami styku z wieloma operatorami w kraju i za granicą.

W ten sposób możemy zagwarantować pełne portfolio usług telekomunikacyjnych – od sieci ethernetowych po tranzyt przez Europę Centralną – i umożliwić zestawienie łącza międzynarodowego do dowolnego punktu na świecie

Z naszych usług korzysta sektor bankowy, energetyczny, giełdy, korporacje i przedsiębiorstwa, których placówki rozsiane są po całej Europie. Wszystkim tym organizacjom, tak jak i Tobie zależy na niezawodności połączenia i pewności wymiany danych. Do wszystkich usług standardem jest SLA.

 

Najczęściej zadawane pytania_

Dlaczego warto dzierżawić łącza od EXATEL?

Jak mogę zamówić jedną z Waszych usług?

Co wchodzi w portfolio usług telekomunikacyjnych EXATEL?

Chcę wiedzieć więcej o usługach z zakresu telekomunikacji_

Wyślij formularz, a nasz konsultant oddzwoni w najbliższym możliwym terminie!
  Wypełnienie formularza oznacza, że znasz naszą politykę prywatności. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Wyrażenie zgód jest niezbędne do wymiany informacji związanych z komunikacją.

  Wiadomość została wysłana

  Postaramy się odpowiedzieć
  w nabliższym możliwym terminie.