Usługa One Number

Infolinia to rozwiązanie wykorzystywane powszechnie przez firmy, które na pierwszym miejscu stawiają obsługę klienta i troskę o swój wizerunek. Możliwość szybkiego załatwienia sprawy i łatwość dostępu sprawiają, że jest to jeden z najważniejszych kanałów komunikacji z klientami.

One Number to specjalny numer telefoniczny 800 i 801, który nie jest związany z żadną strefą numeracyjną. Oznacza to, że niezależnie od miejsca z którego się dzwoni, opłata za połączenie jest taka sama, a w przypadku infolinii 800 nie ma jej wcale. Połączenia z tego numeru, kierowane są na dowolnie wskazane przez klienta numery, które mogą być przydzielone z zakresu numeracyjnego EXATEL lub innego krajowego operatora telekomunikacyjnego. Poza numerami 800 i 801, usługa One Number zapewnia także możliwość wykorzystania jednego numeru geograficznego pochodzącego z numeracji EXATEL lub przeniesionego do naszej sieci do kontaktu z firmą.

Usługa pozwala na zdefiniowanie sposobu kierowania połączeń do infolinii i biur obsługi klienta. Jest to realizowane zgodnie ze zdefiniowanymi przez Klienta, inteligentnymi scenariuszami zarządzania połączeniem – od przekazania rozmowy na wskazany numer, przez uruchomienie systemu nawigacji rozpoznającego mowę, po rozdzielanie wielu połączeń na wskazane numery. Możliwe jest również zostawienie nagranego wcześniej komunikatu i rozłączenie połączenia.

Połączenia z numeru 800 i 801, mogą być obsługiwane przez dotychczasową centralkę telefoniczną lub zwykłe telefony, a numer infolinii przekierowywany na dowolne numery stacjonarne lub komórkowe. Usługę można również wzbogacić o komunikat głosowy, kolejkowanie połączeń lub IVR.

Usługa One Number dedykowana jest wszystkim firmom i instytucjom, które chcą uprościć komunikację z klientami i posiadają łącze w sieci EXATEL oraz mają uruchomioną usługę głosową w publicznej stacjonarnej sieci telefonicznej.

 

Korzyści

 • Jeden numer ogólnokrajowy dla ułatwienia kontaktu z klientami
 • Elastyczne scenariusze usługowe
 • Wysoka jakość świadczonych usług
 • Usługi dostępne z sieci komórkowych i stacjonarnych
 • Atrakcyjne stawki
 • Oszczędności związane z wykorzystaniem numeru geograficznego jako numeru infolinii

Na czym polega usługa One Number?

Do czego może mi się przydać usługa One Number?

Czy zmiana lokalizacji mojej firmy wpłynie również na zmianę numeru infolinii?

Chcę wiedzieć więcej o usługach z zakresu telekomunikacji_

Wyślij formularz, a nasz konsultant oddzwoni w najbliższym możliwym terminie!
  Wypełnienie formularza oznacza, że znasz naszą politykę prywatności. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Wyrażenie zgód jest niezbędne do wymiany informacji związanych z komunikacją.

  Wiadomość została wysłana

  Postaramy się odpowiedzieć
  w nabliższym możliwym terminie.