Usługa One Number

Infolinia to rozwiązanie wykorzystywane powszechnie przez firmy, które na pierwszym miejscu stawiają obsługę klienta i troskę o swój wizerunek. Możliwość szybkiego załatwienia sprawy i łatwość dostępu sprawiają, że jest to jeden z najważniejszych kanałów komunikacji z klientami.

One Number to specjalny numer telefoniczny 800 i 801, który nie jest związany z żadną strefą numeracyjną. Oznacza to, że niezależnie od miejsca z którego się dzwoni, opłata za połączenie jest taka sama, a w przypadku infolinii 800 nie ma jej wcale. Połączenia z tego numeru, kierowane są na dowolnie wskazane przez klienta numery, które mogą być przydzielone z zakresu numeracyjnego EXATEL lub innego krajowego operatora telekomunikacyjnego. Poza numerami 800 i 801, usługa One Number zapewnia także możliwość wykorzystania jednego numeru geograficznego pochodzącego z numeracji EXATEL lub przeniesionego do naszej sieci do kontaktu z firmą.

Usługa pozwala na zdefiniowanie sposobu kierowania połączeń do infolinii i biur obsługi klienta. Jest to realizowane zgodnie ze zdefiniowanymi przez Klienta, inteligentnymi scenariuszami zarządzania połączeniem – od przekazania rozmowy na wskazany numer, przez uruchomienie systemu nawigacji rozpoznającego mowę, po rozdzielanie wielu połączeń na wskazane numery. Możliwe jest również zostawienie nagranego wcześniej komunikatu i rozłączenie połączenia.

Połączenia z numeru 800 i 801, mogą być obsługiwane przez dotychczasową centralkę telefoniczną lub zwykłe telefony, a numer infolinii przekierowywany na dowolne numery stacjonarne lub komórkowe. Usługę można również wzbogacić o komunikat głosowy, kolejkowanie połączeń lub IVR.

Usługa One Number dedykowana jest wszystkim firmom i instytucjom, które chcą uprościć komunikację z klientami i posiadają łącze w sieci EXATEL oraz mają uruchomioną usługę głosową w publicznej stacjonarnej sieci telefonicznej.

 

Korzyści

 • Jeden numer ogólnokrajowy dla ułatwienia kontaktu z klientami
 • Elastyczne scenariusze usługowe
 • Wysoka jakość świadczonych usług
 • Usługi dostępne z sieci komórkowych i stacjonarnych
 • Atrakcyjne stawki
 • Oszczędności związane z wykorzystaniem numeru geograficznego jako numeru infolinii

Najczęściej zadawane pytania_

Na czym polega usługa One Number?

Do czego może mi się przydać usługa One Number?

Czy zmiana lokalizacji mojej firmy wpłynie również na zmianę numeru infolinii?

Chcę wiedzieć więcej o usługach z zakresu telekomunikacji_

Wyślij formularz, a nasz konsultant oddzwoni w najbliższym możliwym terminie!
  Wypełnienie formularza oznacza, że znasz naszą politykę prywatności. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Wyrażenie zgód jest niezbędne do wymiany informacji związanych z komunikacją.

  Wiadomość została wysłana

  Postaramy się odpowiedzieć
  w nabliższym możliwym terminie.