EXATEL wspiera Fundację DKMS

20 Maja 2022
/
News

12 maja w warszawskim biurze firmy, zorganizowaliśmy we współpracy z Fundacją DKMS Dzień Dawcy Szpiku. Nasza Spółka dołączyła tym samym do grona firm wspierających ideę dawstwa szpiku i działania Fundacji.

 

Akcja rejestracji była poprzedzona wewnętrzną kampanią informacyjną i webinarem poprowadzonym przez przedstawiciela Fundacji.

 

„W EXATEL dużym zainteresowaniem cieszą się akcje z pogranicza CSR i wolontariatu, a duża ich część wychodzi od samych pracowników. Podczas czwartkowej akcji rejestracji potencjalnych Dawców w bazie DKMS, również miałem okazję się zarejestrować. Im więcej nas będzie w bazie Dawców, tym większa szansa dla ludzi czekających na znalezienie dawcy szpiku i na ich dalsze życie.” – Nikodem Bończa Tomaszewski, Prezes EXATEL.

 

Akcja DKMS w EXATEL

Niedawno Fundacja świętowała 2 miliony zarejestrowanych w Polsce potencjalnych Dawców szpiku. Liczba faktycznych Dawców w bazie DKMS, przekroczyła natomiast 10 tysięcy. To 10 tysięcy pacjentów z Polski i całego świata, którzy dostali nadzieję na powrót do zdrowia.

28 maja będziemy obchodzić Światowy Dzień Walki z Nowotworami Krwi. Aby dać nadzieję na życie pacjentom chorym na nowotwory krwi, potrzeba jak najwięcej zarejestrowanych potencjalnych Dawców. Zachęcamy więc do rejestracji już teraz.

W działaniach Fundacji DKMS można też pomóc, przekazując darowiznę na cele związane z rejestracją potencjalnych Dawców. Szczegóły dostępne są na stronie Fundacji.

Opublikowane przez: Jerzy Pielichowski