EXATEL wspiera Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”

28 Września 2022
/
News

W dniach 23-26 września pracownicy EXATEL wzięli udział w akcji odnawiania przestrzeni wspólnej w Centrum Zdrowia Dziecka – jednym z największych szpitali dziecięcych w Polsce.

Pacjenci centrum i ich opiekunowie, są niejednokrotnie zmuszeni ze względów zdrowotnych, do częstych wizyt, a nawet pozostawania w szpitalu na dłużej. Aby pacjenci mogli poczuć się lepiej, gotowe nieść pomoc organizacje i stowarzyszenia, mogą zgłosić się do Centrum Zdrowia Dziecka w celu np. odnawiania i ozdabiania szpitalnych przestrzeni. W tym też celu, kilkunastu pracowników EXATEL, odwiedziło ostatnio instytut w którym odmalowali ściany klatki schodowej i ozdobili je oryginalnymi, wielkoformatowymi naklejkami, przedstawiającymi zwierzaki dryfujące wesoło pośród gwiazd i fantazyjnych planet.

 

EXATEL jest zawsze otwarty na działalność charytatywną. Cieszy nas i mobilizuje do działania to, że ludzie chcą się angażować i nieść bezinteresownie pomoc. Akcja w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, z pewnością nie była naszą ostatnią akcją. Mamy zaplanowane kolejne i zachęcam wszystkich do tego typu działań.” – Nikodem Bończa Tomaszewski

 

Akcja odnawiania ścian w Centrum Zdrowia Dziecka, była pierwszą akcją CSR EXATEL, przeprowadzaną we współpracy z instytutem. Już teraz planujemy kolejną akcję, którą po raz kolejny mamy nadzieję sprawić radość pacjentom centrum.

 

Twoja organizacja też może pomóc! Szczegóły znajdziesz na stronie instytutu.

Opublikowane przez: Jerzy Pielichowski