Startujemy z jesienną odsłoną InTech Day z EXATEL

12 Września 2022
/
News

Po przerwie wakacyjnej wracamy z kolejną odsłoną warsztatów InTech Day, których celem jest wymiana wiedzy pomiędzy ekspertami EXATEL, a zaproszonymi partnerami technologicznymi i inżynierami z różnych branż. Tematem najbliższych trzech spotkań, będzie bezpieczeństwo IT.

Po sukcesie wiosennej odsłony InTech Day, już 29 września wracamy z kontynuacją cyklu warsztatów. W związku z nadchodzącym Europejskim Miesiącem Cyberbezpieczeństwa, wspólnym mianownikiem jesiennych spotkań, będzie temat bezpieczeństwa IT i sposobów ochrony przed coraz bardziej wyrafinowanymi atakami cyberprzestępców.

Podobnie jak wcześniejsze spotkania, warsztaty te będą miały formułę stacjonarną. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wcześniejszymi odsłonami, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów spoza Warszawy i tych, którym nie uda się zapisać na spotkanie stacjonarne (liczba gości jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!). Tym samym każdy zapisany uczestnik, będzie mógł przyłączyć się do transmisji online pierwszej części spotkania, tj. części edukacyjno-produktowej.

 

29 września / 9.30 – 15.00 / ArtBistro, Warszawa

Jak zdobyć pełną wiedzę o stanie bezpieczeństwa sieci?

27 października / 9.30 – 15.00 / ArtBistro, Warszawa

Jakie są skuteczne metody ochrony przed atakami DDoS?

24 listopada / 9.30 – 15.00

Szczegóły wydarzenia podamy wkrótce!

 

Po szczegółową agendę spotkań i formularze rejestracyjne na warsztaty, zapraszamy na stronę wydarzenia.

Opublikowane przez: Jerzy Pielichowski