Blue Media. Pieniądze zawsze na czas

Problem

Klienci oczekują, że będą mogli wykonać przelew o każdej porze. Od razu. I przede wszystkim bez ryzyka. Od szybkości transakcji może przecież zależeć cały ich biznes. A jeśli skala Twojego biznesu to 500 000 użytkowników każdego dnia? Jeśli rocznie obsługujesz transakcje o wartości ponad 10 000 000 000 złotych? Jak zagwarantować dostępność usług przy tak astronomicznych liczbach? Firma Blue Media mierzy się z tymi wyzwaniami każdego dnia. Dostarcza usługi płatnicze dla ponad 9 mln klientów i obsługuje ponad 80 banków.

Diagnoza

Aby zagwarantować stabilną infrastrukturę i najwyższy poziom bezpieczeństwa, nie możesz pozwolić sobie na półśrodki. Musisz mieć pełną kontrolę nad informacją. W cyberprzestrzeni to jedyny sposób, by zapewnić najwyższą jakość usług. EXATEL ma w tym doświadczenie. Od 20 lat obsługujemy największe banki i instytucje finansowe w tej części Europy.

Rozwiązanie

Blue Media chciało nadawać priorytet transakcjom klientów, by były realizowane zawsze na czas. Niezbędna była pewność, że usługi będą dostępne zawsze. Niezależnie od miejsca, czasu ani wykorzystywanej technologii. Dlatego firma korzysta z naszych sprawdzonych usług VPN MPLS, Metro Ethernet oraz ochrony przed atakami wolumetrycznymi – anty-DDoS. Postawiła na sprawdzonego partnera w telekomunikacji oraz cyberbezpieczeństwie.

Klienci oczekują od nas niezawodności, bezpieczeństwa i szybkości w działaniu. Tego samego wymagamy od naszych partnerów. Spokój naszych klientów i zaufanie do Blue Media są dla nas najważniejsze.

Przemysław Ciesielski, ICT Director Blue Media