PPNT stawia na cyberedukację

Problem

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni, to największy w Polsce hub, który zrzesza blisko 250 firm działających na styku biznesu, nauki i technologii. PPNT potrzebowało zorganizować dla swoich pracowników szkolenie z podstaw cyberbezpieczeństwa.

Rozwiązanie

Ponieważ EXATEL od dawna edukuje swoich partnerów i klientów z zakresu cyberhigieny, podjęliśmy się zorganizowania dwudniowego szkolenia dla PPNT, podczas którego opowiadaliśmy o cyberzagrożeniach, metodach ataków i obrony oraz o dobrych praktykach. W cyberbezpieczeństwie, podobnie jak w dbaniu o zdrowie, profilaktyka przynosi wymierne korzyści. W tej kwestii warto postawić na rzetelnego partnera.

 

„ Szkolenie przeprowadzone zostało profesjonalnie, a sposób przeprowadzenia dyskusji i wykładów oraz praktyczna przydatność przekazanej wiedzy zostały wysoko ocenione przez uczestników szkolenia. Zakres szkolenia został dostosowany do potrzeb uczestników reprezentujących szerokie spectrum specjalności. Uczestnicy szkolenia uzyskali umiejętności przydatne do wykonywania powierzonej pracy. W oparciu o powyższe polecamy firmę EXATEL S.A. jako rzetelnego partnera szkoleniowego.”