szTAMA z cyberbezpieczeństwem! Konferencja CyberSafe with EXATEL już 20 października

3 Października 2022
/
News

Październik to szczególny okres dla budowania świadomości bezpieczeństwa w sieci. To Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa, który EXATEL co roku wykorzystuje do popularyzowania wiedzy o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni. W tym roku idziemy o krok dalej. Poza podcastami i artykułami – 20 października w Fortecy Kręglickich zapraszamy do udziału w konferencji CyberSafe with EXATEL, na której poruszymy najważniejsze kwestie związane z cyberbezpieczeństwem.

Autorski Raport EXATEL dotyczący cyberbezpieczeństwa

Podczas wydarzenia zaprezentujemy nasz autorski raport, w którym pokażemy aktualny stan bezpieczeństwa wśród polskich firm. Raport powstał na bazie naszych wewnętrznych raportów oraz własnych spostrzeżeń z pracy przy projektach klienckich. Dodatkowo, pokażemy najczęściej spotykane problemy i metody ich rozwiązywania, a także trendy – zagraniczne oraz polskie – które mają i będą mieć wpływ na cyberbezpieczeństwo polskich firm.

Obszary tematyczne #CyberSafe

Nasi eksperci, a zarazem praktycy, podzielą się z wiedzą oraz doświadczeniem z realizacji projektów z obszaru cyberbezpieczeństwa dla klientów EXATEL. Biorąc udział w konferencji, staniesz się słuchaczem debaty na temat bezpieczeństwa państwa, zobaczysz jak w praktyce odpiera się ataki DDoS, wejdziesz w świat sieci telekomunikacji, a także poznasz przyszłość polskiej technologii sieciowej – Software-defined networking (SDN).

Nie możesz być na konferencji stacjonarnie? Nic straconego. Przygotowaliśmy możliwość obejrzenia transmisji online. Link do niej zostanie wysłany po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

 

Opublikowane przez: Katarzyna Chojecka