Zoom dla firm - webinary, konferencje, komunikator dla firm

Usługa jest oparta o wielomodułowe rozwiązanie typu „collaboration” firmy Zoom. Pozwala na szybką i bezpieczną organizację spotkań online (wideo, audio), webinarów oraz współpracę z wykorzystaniem jednej platformy.

Rozwiązanie posiada rozbudowane funkcjonalności oraz wielowarstwowe zabezpieczenia. Jest przy tym kompatybilne z urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi a zarazem przyjazne w obsłudze i zarządzaniu.

Rozwiązanie oferowane przez EXATEL jest dostępne w dwóch modelach:

  • hybrydowym – oznacza, że ruch związany ze spotkaniami (nagrywanie i streaming) jest hostowany lokalnie: część infrastruktury może znajdować się w serwerowni klienta (serwery dedykowane klienta lub zakupione przez EXATEL) lub część infrastruktury może znajdować na serwerach EXATEL – ten model jest obecnie testowany, możliwość realizacji i wycena jest za każdym razem weryfikowana z IT.
  • chmurowym – cały ruch związany ze spotkaniami (nagrywanie i streaming) jest hostowany w chmurze.

Usługa jest budowana poprzez dobór licencji dla poszczególnych funkcjonalności, które odpowiadają potrzebom klienta. Podstawowa licencja umożliwia organizację spotkania z komunikacją wideo lub audio. Do licencji podstawowych klient może dokupić licencje dodatkowe, które umożliwiają np. zwiększenie liczby uczestników spotkania, organizację webinarów, zwiększenie zasobów dla nagrań, dołączenie pokojów konferencyjnych z terminalami.

Korzyści

  • bezpieczeństwo nagrań przechowywanych na serwerach w Polsce
  • łatwe zarządzanie i rozbudowa systemu dzięki szerokiemu zakresowi funkcjonalności dostępnych w ramach jednej platformy
  • elastyczność i skalowalność dzięki możliwości udziału dużej liczby uczestników w spotkaniach wideo i webinariach

Dane techniczne

  • dwa warianty świadczenia usługi technicznej
  • wsparcie ekspertów EXATEL w trakcie wdrożenia systemu oraz jego użytkowania

Czy z usługi ZOOM mogą skorzystać także szkoły?

Zależy mi na elastycznym i bezpiecznym narzędziu do komunikacji wewnątrz organizacji. Jak to wygląda w przypadku usługi Zoom oferowanej przez firmę EXATEL?

Jak wygląda usługa Zoom dla firm oferowana przez EXATEL?

Masz więcej pytań?_

Chciałbyś poznać dodatkowe szczegóły dotyczące naszych usług?