Zdobądź dofinansowanie dla podmiotów leczniczych i podnieś bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych

27 Lipca 2022
/
News

Do 30 listopada 2022 roku placówki medyczne, będą mogły złożyć wniosek o sfinansowanie zakupu oraz wdrożenia systemów teleinformatycznych i związanych z nimi usług, które zwiększą poziom bezpieczeństwa IT. O dofinansowanie mogą ubiegać się szpitale, jednostki rehabilitacji leczniczej, lecznictwa uzdrowiskowego, opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień, które współpracują z NFZ.

 

Jak uzyskać dofinansowanie dla placówki medycznej?

Aby móc skorzystać z programu należy do wniosku dołączyć raport z Systemu Statystyki Ochrony Zdrowia, który potwierdza wypełnienie ankiety badającej poziom bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych. Raport wraz z wnioskiem o zawarcie umowy należy następnie złożyć w przewidzianym terminie do Dyrektora właściwego oddziału wojewódzkiego NFZ.

 

Dofinansowanie z zakresu bezpieczeństwa IT, monitoringu i wdrożenia infrastruktury sieciowej

EXATEL oferuje wsparcie w przeprowadzeniu audytów, pentestów oraz wdrożeniu obszarów wskazanych przez NFZ, które są przedmiotem ankiety. Ze względu na szerokie portfolio usług możemy pomóc m.in. w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji, ochronie, reagowaniu, monitoringu oraz wdrożeniu odpowiedniej infrastruktury sieciowej i telekomunikacyjnej.

 

Szczegóły programu oraz dokładny zakres świadczeń dostępny jest tutaj: Służba zdrowia | EXATEL

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Opublikowane przez: Jerzy Pielichowski