Infolinia dla firm

Infolinia dla firm to specjalny numer telefoniczny 800 i 801, który nie jest związany z żadną strefą numeracyjną. Oznacza to, że opłata za połączenie jest taka sama niezależnie od miejsca, z którego się dzwoni, a w przypadku infolinii 800 – nie ma jej wcale.  

Połączenia z tego numeru są kierowane na dowolnie wskazane przez klienta numery, które mogą być przydzielone z zakresu numeracyjnego EXATEL bądź przeniesione od innych operatorów telekomunikacyjnych.

Poza numerami 800 i 801, nasza usługa zapewnia również możliwość wykorzystania Numeru Krajowego, czyli jednego numeru geograficznego pochodzącego z numeracji EXATEL lub przeniesionego do sieci EXATEL.

Infolinia dla firm pozwala definiować sposób kierowania połączeń do centrów informacji i biur obsługi klienta. Realizacja odbywa się zgodnie ze zdefiniowanymi scenariuszami zarządzania połączeniami – od prostego przekazania rozmowy na wskazany numer, przez uruchomienie systemu nawigacji rozpoznającego mowę, do rozdzielania wielu połączeń na wskazane numery.

Usługa jest doskonałym sposobem na poszerzenie już funkcjonujących rozwiązań telekomunikacyjnych, bez zakładania dodatkowej linii telefonicznej. Infolinia dla firm może zostać wzbogacona o funkcjonalności dodatkowe: komunikat głosowy, kolejkowanie połączeń czy IVR.

Jest to rozwiązanie dla wszystkich firm i instytucji, które chcą uprościć komunikację ze swoimi klientami i posiadają łącze w sieci EXATEL oraz uruchomioną usługę głosową w publicznej stacjonarnej sieci telefonicznej.

Korzyści

 • ułatwienie kontaktu z klientami – jeden numer ogólnokrajowy
 • elastyczne scenariusze usługowe
 • wysoka jakość świadczonych usług
 • usługi dostępne z sieci komórkowych i stacjonarnych
 • atrakcyjne stawki rozliczeniowe
 • oszczędności związane z wykorzystaniem numeru geograficznego jako numeru infolinii

Dane techniczne

 • usługa realizowana jest w oparciu o system IN EXATEL
 • zapowiedzi słowne oraz IVR realizowane są na platformie BroadWorks

Najczęściej zadawane pytania_

Co oznacza IVR?

Chcę wiedzieć więcej o usługach z zakresu telekomunikacji_

Wyślij formularz, a nasz konsultant oddzwoni w najbliższym możliwym terminie!
  Wypełnienie formularza oznacza, że znasz naszą politykę prywatności. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Wyrażenie zgód jest niezbędne do wymiany informacji związanych z komunikacją.

  Wiadomość została wysłana

  Postaramy się odpowiedzieć
  w nabliższym możliwym terminie.