Poprzedni Następny

[AKTUALIZACJA] Konkurs ofert 13/2021 – dostawa sprzętu komputerowego dla projektu „ARFA”

Aktualizacja ogłoszenia z dnia 22 września 2021 r.

Szanowni Państwo,

po przeanalizowaniu Ofert, które wpłynęły w ramach prowadzonego postępowania na „dostawę sprzętu komputerowego w ramach projektu „ARFA – rozwiązanie programistyczne chroniące wielokontekstowo przed zaawansowanymi atakami DDoS (Distributed Denial of Service)”, podjęliśmy decyzję o unieważnieniu ww. postępowania.”

 

***

Aktualizacja ogłoszenia z dnia 30 sierpnia 2021 r.

Spółka pod nazwą EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Perkuna 47 (zwana dalej „Zamawiającym” lub „EXATEL”) w nawiązaniu do przesłanego zaproszenia, na: dostawę sprzętu komputerowego w ramach projektu „ARFA – rozwiązanie programistyczne chroniące wielokontekstowo przed zaawansowanymi atakami DDoS (Distributed Denial of Service)” (Umowa o dofinansowanie nr: CYBERSECIDENT/487721/IV/NCBR/2021) współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (ul. Nowogrodzka 47a, 00-695 Warszawa) w ramach Programu Badań Naukowych i Prac Rozwojowych CyberSecIdent – Cyberbezpieczeństwo i e-Tożsamość. Okres realizacji projektu: 01.06.2021 – 30.11.2022. Konkurs Ofert nr 13/2021, podjęła decyzję o wydłużeniu terminu składania ofert.

Oferty należy składać zgodnie z wydłużonym terminem – do 31.08.2021 r. do godz. 23:59

 

***

Aktualizacja ogłoszenia z dnia 27 sierpnia 2021 r.

W nawiązaniu do opublikowanego zaproszenia do składania ofert_Konkurs Ofert nr 13/2021  (opublikowanego 23 sierpnia 2021 roku) publikujemy odpowiedzi na pytania Wykonawców, jakie wpłynęły w tym postępowaniu.

Prosimy o zapoznanie się z treścią załączonych dokumentów:

 

***

Pierwotna treść ogłoszenia z dnia 23 sierpnia 2021 r.

Spółka pod nazwą EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Perkuna 47 (zwana dalej „Zamawiającym” lub „EXATEL”) zaprasza do złożenia ofert, na: dostawę sprzętu komputerowego w ramach projektu „ARFA – rozwiązanie programistyczne chroniące wielokontekstowo przed zaawansowanymi atakami DDoS (Distributed Denial of Service)” w ramach konkursu ofert nr 13/2021.

 

Termin składania ofert

Oferty należy składać do 30 sierpnia 2021  r., do godz. 15.00. Szczegóły znajdują się w załączniku poniżej.

 

Dodatkowe informacje

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi warunkami realizacji zamówienia oraz wymogami dotyczącymi składania ofert zamieszczonymi w dokumencie: “Zaproszenie do składania ofert na dostawę sprzętu komputerowego_ Konkurs Ofert Nr 13.2021”.

 

***

O projektach TAMA i ARFA

Anty-DDoS TAMA to opracowywany w Polsce system ochrony przed cyberatakami typu DDoS klasy operatorskiej. Projekt TAMA będzie wykorzystywał algorytmy i technologie opracowywane przez EXATEL przy współpracy z Politechniką Warszawską. Wkładem naszej firmy będzie także zaawansowana infrastruktura sieciowa oraz doświadczony zespół specjalistów od projektów IT, cyberbezpieczeństwa (SOC) i telekomunikacji. Sam projekt współfinansuje Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) w ramach programu CyberSecIdent – Cyberbezpieczeństwo i e-Tożsamość.

ARFA jest Kontynuacją projektu TAMA tj. zestaw dodatkowych modułów, w które zostanie wyposażone rozwiązanie TAMA anty-DDoS. Dzięki ARFA możliwe będzie przeciwdziałanie:

  • nowym atakom wolumetrycznych (dzięki dodaniu nowych technik w obszarze detekcji i mitygacji ataków DDoS)
  • atakom na zasoby serwera usługi (w tym atakom na fragmentację)
  • atakom na warstwę aplikacyjną
  • atakom BGP hijacking

Podobne