Poprzedni Następny

Scrum Master

Jeśli lubisz pracować z ludźmi, a zespołom pomagać znaleźć swoją drogę do zwinności, jesteś osobą dociekliwą i łatwo nie odpuszczasz, a przede wszystkim – jeśli chcesz razem z nami tworzyć nowoczesne rozwiązania, uczyć się i dzielić wiedzą, to zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

Na stanowisku Scrum Mastera będziesz:

  • dbać o to, aby metodyka SCRUM była rozumiana i wprowadzana w życie przez zespół deweloperski oraz Product Ownera,
  • dbać o szerzenie wiedzy i promowanie SCRUM w organizacji,
  • pomagać zespołowi w samoorganizacji, ciągłym doskonaleniu i dążeniu do niezależności,
  • identyfikować bariery i pomagać w ich pokonywaniu – zarówno wewnątrz zespołu jak i poza nim,
  • identyfikować oraz wdrażać w życie usprawnienia i metody poprawiające efektywność pracy (dbanie, aby ustalone akcje z retrospektywy były realizowane),
  • wspierać Product Ownera w jego roli, w szczególności w efektywnym zarządzaniu i doskonaleniu backlogu produktu,
  • dbać, aby zespół realizował sprinty w zadeklarowanym zakresie i zgodnie z celami stawianymi przez Product Ownera,
  • organizować oraz prowadzić spotkania Scrumowe,
  • promować postawy współpracy i dzielenia się wiedzą.

Nasze oczekiwania

  • min. 2 lata doświadczenia pracy w roli Scrum Mastera w komercyjnych projektach dotyczących produkcji oprogramowania,
  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence lub podobnych,
  • zrozumienie procesu wytwarzania oprogramowania i roli SCRUM w tym procesie,
  • szeroka wiedza i doświadczenie w stosowaniu narzędzi i technik wspomagających efektywne prowadzenie retrospektywy,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność budowania pozytywnej relacji z ludźmi,
  • proaktywność, dążenie do tego, aby a sprawy znajdowały swe zakończenie,
  • umiejętność obserwacji otoczenia i wyciągania wniosków.

Co oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy).

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.