Poprzedni Następny

Scrum Master

Jeśli lubisz pracować z ludźmi, a zespołom pomagać znaleźć swoją drogę do zwinności, jesteś osobą dociekliwą i łatwo nie odpuszczasz, a przede wszystkim – jeśli chcesz razem z nami budować własne, unikalne produkty i narzędzia, to zapraszamy do naszego zespołu!

Sylwia Buźniak Sylwia Buźniak, Partner Biznesowy HR

Zakres obowiązków

  • dbnie o to, aby metodyka SCRUM była rozumiana i wprowadzana w życie przez zespół deweloperski oraz Product Ownera,
  • szerzenie wiedzy i promowanie SCRUM w organizacji (m.in. szkolenia wewnętrzne, warsztaty),
  • wsparcie zespołu w samoorganizacji oraz ciągłym doskonaleniu,
  • identyfikacja barier i pomoc w ich pokonywaniu – zarówno wewnątrz zespołu, jak i poza nim,
  • identyfikacja oraz aktywne wsparcie we wdrażaniu w życie usprawnień i metod poprawiających efektywność pracy (dbanie, aby ustalone akcje z retrospektywy były realizowane),
  • wspieranie Product Ownera w jego roli, w szczególności w efektywnym zarządzaniu i doskonaleniu backlogu produktu,
  • dbanie, aby zespół realizował sprinty w zadeklarowanym zakresie i zgodnie z celami stawianymi przez Product Ownera,
  • organizacja oraz prowadzenie spotkań Scrumowych,
  • promowanie postawy współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Nasze oczekiwania

  • min. 2 lata doświadczenia pracy w roli Scrum Mastera w komercyjnych projektach dotyczących produkcji oprogramowania,
  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence lub podobnych,
  • zrozumienie procesu wytwarzania oprogramowania i roli SCRUM w tym procesie,
  • szeroka wiedza i doświadczenie w stosowaniu narzędzi i technik wspomagających efektywne prowadzenie spotkań Scrumowych (Review, Planning, Refinement, Retrospektywy, DSM),
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność budowania pozytywnej relacji z ludźmi,
  • proaktywność i incjatywa,
  • umiejętność obserwacji otoczenia i wyciągania wniosków,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Kanban, Lean,
  • mile widziana certyfikacja z zakresu metodyk zwinnych.

Co oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej,
  • pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów przy użyciu najnowszych technologii,
  • pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny, karnet sportowy).
  • benefity socjalne i oferty pracownicze,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • parking dla pracowników.

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.