Poprzedni Następny

Specjalista ds. Sieci DWDM, SDH, Metro Ethernet

Jeżeli chcesz się rozwijać w obszarze sieci transmisyjnej, uczyć i dzielić wiedzą to zachęcamy do aplikowania!

Sylwia Buźniak Sylwia Buźniak, Partner Biznesowy HR

Zakres obowiązków

  • zarządzanie siecią DWDM, SDH, Metro Ethernet
  • konfiguracja urządzeń sieciowych w celu realizacji usług klienckich
  • wykrywanie potencjalnych problemów w działaniu sieci i zapobieganie ich występowaniu
  • wsparcie klientów oraz dostawców sprzętu w rozwiązywaniu zaawansowanych problemów technicznych jako druga linia wsparcia
  • automatyzacja procesów utrzymania sieci
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy oraz dostawcami sprzętu w zakresie rozwoju i optymalizacji sieci transportowej

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat na kierunku: telekomunikacja, elektronika
  • znajomość technologii SDH, xWDM, Ethernet
  • znajomość zagadnień synchronizacji w sieciach transmisyjnych
  • znajomość zasad budowy sieci transmisyjnej
  • mile widziana znajomość urządzeń sieciowych DWDM i SDH
  • mile widziana znajomość technologii IP/MPLS, MPLS TP, QoS
  • mile widziana umiejętność programowania w Python
  • mile widziana znajomość standardów MEF 2.0
  • myślenie analityczne, nawyk automatyzacji i dokumentowania pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy zespołowej
  • praca w systemie zmianowym w godzinach 7.00-19.00 z gotowością do pełnienia dyżurów

Co oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej
  • pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny LuxMed, karnet sportowy)
  • benefity socjalne i oferty pracownicze
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • parking dla pracowników.

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.