Starszy specjalista ds. wsparcia i administracji systemami IT

Jeśli lubisz pracować z ludźmi, w rozwiązywaniu problemów jesteś osobą dociekliwą i łatwo nie odpuszczasz oraz jeśli chcesz razem z nami tworzyć nowoczesne rozwiązania, uczyć się i dzielić wiedzą, to zapraszamy do naszego zespołu!

Sylwia Buźniak Sylwia Buźniak, Partner Biznesowy HR

Zakres obowiązków

  • Wsparcie aplikacyjne użytkowników i diagnozowanie błędów (II i III linia wsparcia).
  • Współpraca merytoryczna z zewnętrznymi dostawcami w ramach rozwiązywanych problemów.
  • Administracja techniczna platformami i systemami informatycznymi w tym monitoring.
  • Zapewnianie ciągłości działania i dostępności systemów biznesowych.
  • Zarządzanie i wdrażanie zmian w systemach biznesowych w tym współpraca z dostawcami.
  • Zapewnianie właściwego poziomu świadczenia usług przez dostawców usług IT.
  • Rozwój i budowa nowych rozwiązań w oparciu o wykorzystywane i nowe technologie.
  • Udział w projektach rozwojowych i integracyjnych systemów biznesowych.
  • Budowanie bazy wiedzy na podstawie rozwiązań incydentów i problemów.

Nasze oczekiwania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków.
  • Umiejętność diagnozowania problemów w działaniu systemów i projektowania rozwiązań.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w rozwiązywaniu problemów.
  • Umiejętność czytania i przetwarzania logów systemowych oraz aplikacyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną.
  • Znajomość rozwiązań MS Dynamics CRM i Atlassian (Jira, Confluence) od strony użytkownika i administratora.
  • Znajomość zagadnień związanych z korporacyjnymi szynami danych (np. Mule ESB).
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu dokumentacją techniczną i procesową.
  • Umiejętność planowania swojej pracy i szacowania pracochłonności.
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • • Znajomość zagadnień związanych z serwerami MQ (np. Rabbit MQ).
  • • Znajomość narzędzi wyszukiwania pełnotekstowego (np. ELK).
  • • Znajomość zagadnień z REST API, SOAP oraz XML.
  • • Doświadczenie w debugowaniu aplikacji napisanych w Java.
  • • Umiejętność pisania skryptów w Bashu, Pythonie lub Powershellu oraz MAGIC.
  • • Znajomość środowiska Sharepoint 2013 od strony użytkownika i administratora.
  • • Znajomość rozwiązań MS Dynamics ERP od strony użytkownika i administratora.
  • • Znajomość języka SQL (pisanie zapytań, czytanie kodu, tworzenie raportów).
  • • Doświadczenie w pracy przy projektach realizowanych w oparciu o zwinne metodyki, np. SCRUM.

Co oferujemy

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach rozwojowych i integracyjnych systemów biznesowych
  • pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi,
  • pakiet świadczeń socjalnych (Benefit, LuxMed),
  • parking dla pracowników

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska  na adres: rekrutacja@exatel.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.