Poprzedni Następny

Palo Alto Networks i EXATEL rozwijają współpracę

Tworzenie narzędzi do skutecznej ochrony wymaga kreatywności oraz najlepszych dostępnych na rynku technologii. O efektach synergii ekspertów i wysokiej klasy narzędzi rozmawiali w siedzibie EXATEL Mark Anderson – prezes Palo Alto Netorks oraz Nikodem Bończa Tomaszewski, prezes zarządu polskiego operatora telekomunikacyjnego. Jednym z kluczowych tematów były również perspektywy rozwoju dotychczasowej współpracy obu firm.

Wspólna wizja bezpieczeństwa ICT

Celem EXATEL jest tworzenie i dostarczanie klientom najlepszych zabezpieczeń oraz narzędzi do kontroli cyfrowej komunikacji. W podobny sposób na swoją rolę patrzy amerykański producent rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa – Palo Alto Networks. Firma ta obsługuje ponad 48 000 klientów w ponad 150 krajach na całym świecie. W opinii Gartnera od 2011 roku Palo Alto Networks uznawany jest za lidera rynku zapór sieciowych (tzw. firewall’i) – rozwiązań, które wykorzystuje również EXATEL.

W trakcie spotkania Nikodema Bończa Tomaszewskiego – prezesa zarządu EXATEL i Marka Andersona – prezesa Palo Alto Networks poruszany był przede wszystkim temat dalszej współpracy obu firm.

EXATEL to dla nas doskonały partner biznesowy. Rozumie i dzieli naszą determinację do jak najlepszej ochrony cyfrowego życia przed cyberatakami. Cyberochrona jest dużym wyzwaniem w dzisiejszych czasach. Razem możemy pomóc organizacjom w centralnej i wschodniej Europie lepiej zabezpieczyć funkcjonowanie w świecie online za pomocą najnowszych technologii w dziedzinie ochrony, automatyzacji i analityki.

Mark Anderson, prezes Palo Alto Networks

Cyberbezpieczeństwo to połączenie wiedzy, doświadczenia oraz właściwych technologii. Właściwy wybór rozwiązań jest równie ważny, jak zgrany zespół ekspertów od bezpieczeństwa IT. Dlatego wybieramy partnerów cieszących się dużym zaufaniem, posiadających sprawdzone produkty i usługi. Rozmowa z prezesem Palo Alto Networks potwierdziła, że w kluczowych kwestiach myślimy podobnie i mamy konkretną wizję dalszej współpracy naszych firm. Również w zakresie wymiany wiedzy o cyberzagrożeniach.

Nikodem Bończa Tomaszewski, prezes EXATEL

Różnorodność produktów bezpieczeństwa ICT w EXATEL

Palo Alto Network to obecnie jeden z ważniejszych dostawców rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla Security Operations Center (w skrócie SOC) EXATEL. Łącząc technologie od wyselekcjonowanych partnerów z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów dajemy naszym klientom bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Z kolei szeroka gama usług (od testów penetracyjnych, antyDDoS, DLP, kończąc na usługach forensic) umożliwia nam dostosowanie ochrony pod potrzeby konkretnej instytucji.

Podobne