Poprzedni Następny

Ruszają webinaria EXATEL

Nowe technologie to dziedzina, w której ciągła nauka jest konieczna. Jest konieczna, żeby nadążyć za szybko zmieniającymi się realiami i, w przypadku cyberbezpieczeństwa, zagrożeniami. Dlatego EXATEL, wraz z partnerami technologicznymi, stworzył cykliczne darmowe webinaria dla wszystkich ekspertów i entuzjastów najciekawszych technologii.

W ramach webinariów EXATEL będzie zapraszał ekspertów z czołowych firm dostarczających najważniejsze technologie IT, niezależnych ekspertów oraz, naturalnie, własnych specjalistów. Webinaria będą prowadzone na platformie opracowanej przez polską formę RTCLab.

Zero Trust

Pierwsza edycja odbędzie się 27 listopada. Tematem będzie niezwykle ostatnio popularna w świecie cyber architektura Zero Trust. Tradycyjne modele bezpieczeństwa działają na założeniu, że można zaufać wszystkim wewnątrz sieci, jednak biorąc pod uwagę zwiększone ataki i zagrożenia wewnętrzne, takie podejście już nie wystarcza. Ponieważ dotychczasowe modele zabezpieczeń chronią punkty styku sieci, zagrożenia, które dostają się do wewnątrz sieci, pozostają niewidoczne. Mogą się zmieniać i przemieszczać do dowolnego miejsca, aby skutecznie kraść cenne dane biznesowe. Architektura Zero Trust to odpowiedź na te zagrożenie!

Do udziału w webinarium zaprosiliśmy specjalistę w firmy Palo Alto Networks, która w zasadzie jest jednym z twórców architektury Zero Trust. Wiedza będzie zatem z pierwszej ręki.

Jak się zapisać

Żeby zapisać się na webinarium, wystarczy wejść na stronę www.exatel.pl/webinarium-exatel i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Maksymalna liczba uczestników to 150. Zapraszamy!

Podobne