Poprzedni Następny

SDNcore – przetarg na dostawę sprzętu komputerowego

SDNcore to całkowicie nowe urządzenie działające zgodnie z filozofią SDN (z ang. Software-Defined Networking – sieć definiowana programowo), które tworzymy w ramach projektów badawczo-rozwojowych. Dlatego poszukujemy firmy, która dostarczy nam niezbędny sprzęt komputerowy potrzebny do realizacji naszego projektu.

 

Przedmiot zapytania dla SDNcore

Dostawa komputerów przenośnych, stacji dokujących oraz monitorów na potrzeby realizacji projektu badawczo-rozwojowego SNDcore.

 

Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje związane z zapytaniem ofertowym w ramach projektu “SDNcore – wysokowydajna i skalowalna programowalna platforma agregująca ruch sieciowy” znajdują się w zaproszeniu do składania ofert (1,6 MB, PDF).

 

Termin składa ofert

Czas na składnie ofert upływa 8 czerwca 2020 roku o godzinie 13.00.

 

Czym jest SDNcore

To uruchomiony 1 maja 2020 roku trzeci już kolejny projekt badawczo-rozwojowy. Jego celem jest opracowanie polskiego innowacyjnego urządzenia sieci agregacyjnej i szkieletowej, którego powstanie umożliwi dynamiczny rozwój sieci 5G. Będzie mogło współpracować z innymi tego typu rozwiązaniami, takimi jak budowany przez EXATEL SDNbox.

Realizacja projektu wymaga uruchomienia współpracy w zakresie elektroniki o wysokiej przepływności danych, na najwyższym światowym poziomie. Więcej informacji o projekcie można znaleźć w informacji “EXATEL zbuduje SDNcore“.

Podobne