Poprzedni Następny

SDNcore – przetarg na wykonanie testowego układu PCB 

Przedmiot zapytania dla SDNcore:

Wykonanie testowego układu PCB  (tzw. TL)  wraz z produktem końcowym w postaci produkcji 30 szt. prototypu tzw. TL w ramach projektu „SDNcore – wysokowydajna i skalowalna programowalna platforma agregująca ruch sieciowy”.

 

Dodatkowe informacje:

Szczegółowe informacje związane z ogłoszonym konkursem w ramach projektu SDNcore znajdują się w dokumencie: “Ogłoszenie z dnia 30 lipca 2020 r. O rozpoczęciu postępowania zakupowego prowadzonego w trybie zapytania ofertowego (zgodnie z zasadą konkurencyjności) – Konkurs Ofert Nr 15/2020”.

 

Termin składania zgłoszeń:

Zgłoszenia  należy przesłać najpóźniej do dnia: 7 sierpnia 2020 r., do godz. 12.00.

 

Czym jest SDNcore

SDNcore to wysokowydajna i skalowalna programowalna platforma agregująca ruch sieciowy. Urządzenie tworzone z myślą o operatorach sieci telekomunikacyjnych. Będzie zbudowane zgodnie z filozofią SDN (z ang. Software-Defined Networking – sieć definiowana programowo). Urządzenie będzie funkcjonowało w kluczowych punktach sieci transportowej, czyli w warstwach agregacyjnej oraz szkieletowej. Będzie mogło współpracować z innymi tego typu rozwiązaniami, takimi jak budowany przez EXATEL SDNbox.

Podobne