Poprzedni Następny

Ekspert ds. bezpieczeństwa informacji

Jeżeli zapewnianie bezpieczeństwa informacji jest Twoją pasją i czujesz, że wolałbyś w tym momencie wykorzystywać swój czas na wykonywanie konkretnej pracy, której efekty nie będą odkładane „na półkę” to jest oferta dla Ciebie.

Sylwia Buźniak Sylwia Buźniak, Partner Biznesowy HR

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • prowadzenie przeglądu bezpieczeństwa procesów stosowanych w Exatel i u naszych klientów oraz tworzenie eleganckich i mocnych merytorycznie raportów popartych zgromadzonymi dowodami
  • tworzenie zgrabnie napisanych, krótkich lecz treściwych i - przede wszystkim - nadających się do przestrzegania polityk bezpieczeństwa, procedur operacyjnych, zasad postępowania
  • prowadzenie atrakcyjnych szkoleń z zakresu zasad zachowania bezpieczeństwa
  • współpraca z przedstawicielami działów biznesowych (Exatel i klienckich) w zakresie opiniowania i utwardzania procesów biznesowych
  • doskonalenie procesów wewnętrznych występujących w SOC
  • wsparcie w trakcie ustalania zakresu niezbędnych reguł korelacyjnych oraz przygotowywania scenariuszy reakcji na incydenty bezpieczeństwa
  • wsparcie zespołu ExaCERT podczas realizacji zadań DFIR
  • analizowanie architektury bezpieczeństwa i wskazanie obszarów wymagających poprawy
  • opiniowanie umów oraz aktów prawnych w zakresie konkretnych, niezbędnych wymagań bezpieczeństwa

Nasze oczekiwania

  • pasja do wszystkiego co jest związane z cyberbezpieczeństwem
  • ochota by robić coś ważnego i robić to dobrze
  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie identyfikowania podatności w organizacjach, prowadzące do wdrażania rozsądnych zabezpieczeń
  • umiejętność pisania merytorycznych i stylistycznie poprawnych tekstów oraz jasnego formułowania myśli
  • co najmniej 1 certyfikat potwierdzający znajomość zagadnień bezpieczeństwa (np. CISA, CISSP, CompSecurity +)
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość zagadnień ISO 27001, ISO 22301, RODO
  • „czysta” kartoteka w KRK
  • Mile widziane: poświadczenie bezpieczeństwa, znajomość problematyki OT, znajomość dyrektywy NIS, wcześniejsze doświadczenie w pracy jako administrator sieci i/lub systemów teleinformatycznych, znajomość metodyk zarządzania projektami

Co oferujemy

  • możliwość udziału w ciekawych i unikatowych w skali kraju projektach z zakresu cyberbezpieczeństwa
  • pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych (Benefit, LuxMed)
  • parking dla pracowników

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody, jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem), jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka “Polityka Prywatności”.