Poprzedni Następny

Software Development Manager

Jeżeli masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem wytwórczym oraz chcesz wprowadzać w życie nowatorskie pomysły, zachęcamy do aplikowania!

Sylwia Buźniak Sylwia Buźniak, Partner Biznesowy HR

Zakres obowiązków

  • Tworzenie dla zespołu wytwórczego stabilnego środowiska otwartej komunikacji, kreatywnego rozwiązywania problemów, podejmowania odpowiedzialności i związanych z nimi ryzyk
  • Aktywne uczestnictwo w zdobywaniu i dzieleniu się wiedzą w zakresie najnowszych technologii oraz związanych z nimi dobrych praktyk, narzędzi, standardów w celu wsparcia osiągania celów przez zespół
  • Zarządzanie pracą zespołu w projekcie sprzętowo-software'owym wykorzystującym najnowsze technologie związane z Software Defined Network
  • Prowadzenie zwinnego zespołu wytwórczego złożonego z kilkunastu osób, w tym architektów rozwiązań, analityków systemowych, programistów, DevOpsów i testerów
  • Motywowanie i wspieranie zespołu w osiąganiu zespołowych i indywidualnych celów
  • Zarządzanie i wspieranie ciągłego ulepszania procesu wytwórczego
  • Rekomendowanie planów zmian osobowych w zespole (zatrudnienia, zwolnienia) oraz udział w procesach rekrutacyjnych

Nasze oczekiwania

  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku obejmującym zarządzanie zespołem wytwórczym i kierunkami jego prac
  • Odpowiedzialność w zakresie technicznych decyzji dotyczących projektu, wsparcie zespołu w zakresie wytyczania technicznych kierunków zmian
  • Wiedza i doświadczenie programistyczne poparte wcześniejszym wykorzystaniem technologii Java, C++
  • Analityczne podejście do zadań, rozwiązywanie złożonych problemów (zarówno technicznych jak i procesowych) oraz zdolność zaproponowania i wprowadzenia w życie nowatorskich pomysłów
  • Doświadczenie w przygotowaniu i wprowadzeniu na środowisko produkcyjne systemów oraz w ich dalszym utrzymaniu i rozwijaniu
  • Doświadczenie w pracy z sieciami komputerowymi
  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystania podejścia "lead by example", Servant leadership
  • Ukończone studia kierunkowe IT
  • Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket)
  • Praktyczna znajomość procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zwinnym zespole (Scrum/Kanban)
  • Mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy w kulturze DevOps

Co oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej
  • Pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów przy użyciu najnowszych technologii
  • Pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny LuxMed, karnet sportowy)
  • Benefity socjalne i oferty pracownicze
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Parking dla pracowników

Wyślij swoje CV podając w tytule maila nazwę stanowiska na adres email: rekrutacja@exatel.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody, jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem), jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka “Polityka Prywatności”.